BIO Kokos v kakau 275 g

Delikatesa plná čokoládové chuti a vůně ve skvělé kombinaci bio kakaových bobů a strouhaného kokosu. Je vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin vypěstovaných dle zásad ekologického hospodářeství a doslazena agávovým sirupem. Obsah kakaa je pouze z namletých kakaových bobů bez příměsí. Více informací

Výrobce: Dr. Hlaváč Kód produktu: 8594164300448

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 115 Kč

Bez lepku
Paleo
Vegan
Značka: Dr. Hlaváč
Kategorie: Sladké pomazánky

Delikatesa plná čokoládové chuti a vůně ve skvělé kombinaci bio kakaových bobů a strouhaného kokosu. Je vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin vypěstovaných dle zásad ekologického hospodářeství a doslazena agávovým sirupem. Obsah kakaa je pouze z namletých kakaových bobů, nenajdete zde žádné další přísady. Na 100 g výrobku bylo použito 20 g kakaa v bio kvalitě a 6 g bio kokosu.

  • bez zahušťovadel
  • bez konzervačních látek
  • bez barviv a aromat
  • bez siřičitanů
  • bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry)
  • bez přidaného tuku a kakaového másla

Složení:

agáve sirup 60%, kakao 20% (kakový prášek se sníženým obsahem tuku), strouhaný kokos 6% (produkt ekologického zemědělství)

Výživové údaje na 100 g výrobku:

Energie: 1208 kJ / 289 kcal
Tuky: 4,7 g
z toho nas. mast. kys.: 3,4 g
Sacharidy: 56 g
z toho cukry: 45,3 g
Bílkoviny: 4,5 g
Sůl: 0,1 g
 

Skladování : 

Po otevření uchovávejte v chladničce do 10°C.

O BIO KOKOSU V KAKAU 

Vypadá jako čokoláda, chutná jako čokoláda, voní jako čokoláda, budete ji potajnu mlsat stejně jako čokoládu, ALE zároveň do sebe dostanete pouhý zlomek tuků, cukrů a energie proti podobně hříšným laskominkám. Ochutnejte tuto jedinečnou delikatesu vyrobenou pouze z těch nejkvalitnějších kakaových bobů, ze strouhaného kokosu a sirupu z agáve. Všechny tyto tři složky byly vypěstovány dle zásad ekologického zemědělství. Zcela zásadní je fakt, že v naší skleničce tvoří celý kakaový podíl výhradně čisté mleté kakao. Nenajdete zde žádné kakaové máslo nebo kakaovou hmotu. Díky tomuto zcela nadstandardnímu chráněnému složení, můžete vychutnávat pravou chuť kakaa a tropického kokosu bez špetičky přidaného tuku nebo cukru.

Výrobce:

Dr. Hlaváč

Související články a recepty

Naposledy navštívené