BIO Nečaj - Rooibos BIO 50 g

Vychutnejte si lahodný nápoj s příznivými účinky. Připravuje se z listů keře s názvem Čajovec kapský (Aspalathus linearis) původem z Afriky. Obsahuje antioxidanty a minerální látky. Rudý nálev s medovým aroma neobsahuje kofein, je vhodný i pro malé děti a chutná skvěle i chlazený. Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 3061

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 99 Kč

Bez lepku
Paleo
Vegan
Keto
Značka: Goodie
Kategorie: Sypané čaje

Vychutnejte si lahodný nápoj s příznivými účinky. Připravuje se z listů keře s názvem Čajovec kapský (Aspalathus linearis) původem z Afriky. Obsahuje antioxidanty a minerální látky. Rudý nálev s medovým aroma neobsahuje kofein, je vhodný i pro malé děti a chutná skvěle i chlazený.

Náš rooibos je vyroben z drcených listů v organické BIO kvalitě. Následně prochází procesem oxidace, díky kterému získávají červenohnědou bravu a nezaměnitelnou chuť, kterou si zamiluje každý.

Pravý Rooibos je pouze z Kapských hor v Jihoafrické republiky z oblasti Cederberg. Je to jediná oblast na světě, kde Čajovec kapský roste. 

Věděli jste že?

Rooibos bývá opěvován pro svůj vysoký obsah vitamínu C. Nejnovější studie neprokázaly jeho přítomnost v červeném ani v zeleném rooibosu. Nevěšte hlavy, vyznačuje se obsahem minerálních látek jako např. mědi, fluoru a manganu. Ostatní minerální látky byly zjištěny ve stopovém množství. V lidovém léčitelství v Africe se Rooibos využívá při dětské kolice, alergiích, kožních problémech.

Příprava:

2x čajová lžička. Zalijte 500ml převařené a následně lehce zchlazené vody. Louhujte 3 minuty.

Tradičně se připravuje v kombinaci s mlékem a s cukrem zejména v Africe.

Používá se i při výrobě nápoje red espresso, které se připravuje podobně jako espresso.

Složení:

BIO oxidovaný list Čajovce kapského

Země původu: 

Jihoafrická republika

Prodávající: 

GOODIE s.r.o.

 

Související články a recepty

Naposledy navštívené