hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (4)Počet hvězdiček je 5 z 5

Chocolove 140 g

Čokoláda jak ji neznáte! Ve skleničce, dokonale jemná. Tajemství tohoto gurmánského úspěchu spočívá nejen v té nejvyšší možné kvalitě vstupních surovin, ale také ve způsobu zpracování. Ingredience se zpracovávají velmi pomalým a šetrným způsobem. Výsledkem je naprosto jemná konzistence a úžasné propojení chutí. Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 2960

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 219 Kč

Bez lepku
Paleo
Vegan
Značka: Goodie
Kategorie: Příchutě

Čokoláda jak ji neznáte! Ve skleničce, dokonale jemná. Tajemství tohoto gurmánského úspěchu spočívá nejen v té nejvyšší možné kvalitě vstupních surovin, ale také ve způsobu zpracování. Ingredience se zpracovávají velmi pomalým a šetrným způsobem. Výsledkem je naprosto jemná konzistence a úžasné propojení chutí.

Naše ořechové krémy neobsahují palmový tuk, éčka, bílý řepný cukr. Obsahují pouze přirozeně vyskytující se cukry, zdravé rostlinné tuky, vlákninu.

Sami ořechové krémy milujeme a s nadšením vám představujeme novou exkluzivní řadu ořechových krémů, které jsou dokonale jemné. Pracujeme s výběrovou kvalitou vstupních ingrediencí, kterou poznáte na chuti i vůni.

  • velmi šetrné zpracování vstupních surovin
  • nejvyšší kvalita ingrediencí
  • bez palmového tuku
  • bez bílého cukru

Použití: 

Ořechový krém Chocolove je určen k přímé spotřebě. Můžete si dát jen tak na lžičku při práci nebo když Vás honí mlsná. Výborný je ve snídaňové kaši, na lívancích, vaflích či palačinkách. Můžete přidat i do jogurtu.

Složení: lískové ořechy blanšírované, kešu, kakaová hmota (kakaové máslo 55%, sušina) 

min.17,5%, 

kokosový nektar, himalájská sůl

Nutriční údaje na 100 g:

Energie: 2496,8 kJ / 596,4 kcal
Tuky: 51,1 g
     z toho nas. mast. kys.: 10,8 g
Sacharidy: 18,3 g
     z toho cukry: 11,9 g
Bílkoviny: 12,8 g
Vláknina: 6,1 g

Sůl: 0,2 g

Vyrobeno: 
ČR
 
Prodávající: 
GOODIE s.r.o.

Naposledy navštívené