Dýňový olej - BIO nefiltrovaný - extra panenský RAW 100 ml

Dýňový olej - extra panenský, tedy RAW za studena lisovaný v BIO kvalitě a nefiltrovaný, zachovává maximální množství hodnot dýňových semen. Má tak čistou výraznou jemně slanou chuť bez pražených tónů a nebesky se hodí k česnekovým kombinacím. Dělá denně z jídla slavnost. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších olejů našimi zákazníky. Více informací

Výrobce: Bohemia Olej Kód produktu: 594

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 139 Kč

Bez lepku
Paleo
Vegan
Keto
Značka: Bohemia Olej
Kategorie: Za studená lisované oleje, RAW

Temně zelený i rubínový, po protřepání neprůhledný, sametově rozvoněný čersvě mletým jádrem, plný harmonické síly pro podporu sexuálního zdraví mužů i žen. Vyráběný z dýňových semen nakupovaných od organických hospodářů z oblasti Českého Těšína.

Charakteristika:

Temně zelený i rubínový, po protřepání neprůhledný.

Gastronomie:

Zajímavá ozdoba v salátech a velmi se hodí na konečnou přípravu pyré, polévek a pečené zeleniny nebo brambor. Skvělý jako zálivka-smíchejte se solí, česnekem, bylinkami.

Kosmetika:

Ochrání pleť proti mrazu i slunci. Karoteny podpoří zdravé opálení.

BIO Nerafinovaný olej:

Vytvořen dle dnešních požadavků moderních lidí na vysoký standard městské životosprávy ve stylu farmářských a bio produktů bez úprav, s největším nárokem na zachování všech nutrientů.

Oleje jsou lisované šetrně za studena v raw kvalitě ze surovin českých dodavatelů bio surovin.

Bio nefiltrované raw oleje jsou napěchované nejen vitamíny, ale i minerály a enzymy, které díky lisování za studena zůstávají v aktivní formě. Proto jsou vhodné jen do studené kuchyně nebo na závěrečné dochucení pokrmů, aby během přípravy nic z toho důležitého nebylo zničeno.
Jsou chuťově velmi výrazné a výběrové bio suroviny jim dávají ty nejpříjemnější tóny.
Po chvíli stání se začíná na dně lahve tvořit usazenina, která znamená, že je olej úplně v pořádku a opravdu nefiltrovaný. Před použitím třepejte lahví seč vám síly stačí, ať do sebe dostanete všechno to nejcennější.

 

Prodávající:

Bohemia olej

Související články a recepty

Naposledy navštívené