Immunity booster number one – sada by Karolína Tomaides

Podpořte svou přirozenou obranyschopnost a posilněte imunitní systém, aby mohl účinněji a rychleji bojovat proti virům a bakteriím, které na nás číhají na každém kroku, a to nejen v sychravém podzimním počasí. Vsaďte na dlouhodobý efekt a aktivní sílu přírody. Může pomoci odvrátit samotný nástup a rozvoj nemocí, nebo výrazně zkrátit dobu jejich trvání. Immunity booster set má jako celek široké spektrum terapeutických vlastností, vyzkoušejte je na vlastním těle - budete ohromeni, co všechno příroda dokáže! Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 5778

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 1 285 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: Karolína Tomaides

Chladné období je tu a s ním i častější chřipky a nachlazení. Posilte svou obranyschopnost přírodní cestou pomocí doplňků a bylin, které imunitu efektivně naboostují a pomohou jí mikroby snadno a nemilosrdně vypudit z těla ven!

Berry Power Supermix BIO 150 g
Přírodní zdroj vitamínu C složený z jeho nejnabitějších zdrojů, které v přírodě najdeme. Každý dobře ví, že vitamín C je důležitý pro podporu naší imunity, málokdo však tuší, že je nejlepší jej přijímat v jeho přirozené formě. V té se totiž nachází i enzym tyrozináza, která obsahuje měď, jenž je pro podporu imunity také velmi důležitá. A jak konkrétně dokáže vitamín C podpořit naší imunitu? Podporuje několik funkcí vrozené i získané imunity, ovlivňuje práci imunitních buněk a pomáhá zmírňovat oxidativní stres v organismu. Je součástí prevence proti rozvoji respiračních onemocnění. Ve své přírodní formě tělu poskytuje i další benefiční látky, kromě kyseliny askorbové, která je jen jednou součástkou, například i polyfenoly a antioxidanty.

Echinacea tinktura 100 ml
Bylina s českým jménem Třapatka nachová, byla tradičně využívána indiány pro své léčivé účinky. Je jednou z nejtypičtějších bylin využívaných pro podporu imunity, zejména při jejím akutním oslabení. Disponuje antibakteriálním, antivirovým i imunostimulačním účinkem a tak je skvělým pomocníkem při nastupujícím nachlazení. Celkově skvěle přispívá k celkové podpoře obranyschopnosti organismu a v podobě tinktury má větší potenci.

Květový Med Manuka MGO™️ 100+ 250 g
S čím jiným nám babičky a maminky míchaly při nachlazení čaj, než s trochou citronu a medu? Tento výjimečný novozálandský typ medu má však ještě o chlup větší benefity, než ten náš český. Má antibakteriální, protizánětlivé, antivirotické a antioxidační vlastnosti a je díky tomu neopominutelnou součástí každé přírodní lékárničky! Je skvělým pomocníkem pro podporu zdraví úst a hodí se zejména pro období bolestí v krku.

Prodejce:
GOODIE

Naposledy navštívené