Kokosová voda - mladý kokos BIO 500 ml

Čistá kokosová voda v BIO kvalitě z mladých kokosů je přirozeně jemně sladká. Díky obsahu elektrolytů hydratuje tělo účinněji než voda. Více informací

Výrobce: Dr. Antonio Martins Kód produktu: 4156

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 89 Kč

Bez lepku
Paleo
Vegan
Kategorie: Kokosová voda

Kokosové palmy pro tuto kokosovou vodu rostou v tropech na ekologických plantážích. Přesněji ve vzdálenosti 1000 kilometrů na obou stranách od rovníku v Brazílii, na Srí Lance a na Filipínách. Již více než třináct let spolupracují s malými zemědělci. Jejich palmy rostou v souladu s přírodou. Žádné skleníky, žádné hnojivo, žádné GMO, vše je organické.

Farmáři sklízejí kokosové ořechy, odvezou je do partnerských podniků v zemi, ve které byly vypěstovány, tam se mladé ořechy otevírají a čerstvá kokosová šťáva se okamžitě odfiltruje a zamrazí. Jde tedy o zcela čistou a čerstvou šťávu.

  • 100% přírodní kokosová voda z mladých kokosů
  • díky obsahu elektrolytů hydratuje tělo lépe než např. iontové nápoje a voda

Věděli jste, že?

Nabízíme Vám skutečný přírodní poklad. Čerstvou, čistou kokosovou šťávu, která je lehká, osvěžující, mírně sladká a s jemnou kokosovou chutí. Je to učiněný zážitek! Kokosová šťáva obsahuje mnoho živin a žádný tuk. Zůstává čerstvá pomocí antioxidační kyseliny askorbové (vitamín C).

Skladování: 

skladujte v suchu a temnu, nevystavujte slunečnímu záření. Změna barvy vody a sediment není na závadu. 

Před otevřením protřepejte.

 

Složení: 

99,9% BIO kokosová šťáva z mladých kokosů, 0,1% antioxidant: kyselina askorbová (vitamín C)

Výrobce: 
 
Dr. Antonio Martins

Naposledy navštívené