lp5
Láhev - Good karma bottle - 700 ml Láhev - Good karma bottle - 700 ml lahev na vodu 03 bottle
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 5 z 5

Láhev - Good karma bottle - 700 ml

Požitek z pití? Stylová skleněná láhev GOODIE vyrobena z borosilikátového skla, které je odolnější a pevnější než klasické sklo. Součástí láhve je černý termo obal s praktickým poutkem na nošení. Bez škodlivých látek BPA (Bisfenol A) a DEHP (ftaláty). Dokonalé těsnění. 100% eko. #goodkarmabottle Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 2279

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 498 Kč

Vegan
Značka: Goodie
Kategorie: Láhev na vodu

Požitek z pití? Stylová skleněná láhev GOODIE vyrobena z borosilikátového skla, které je odolnější a pevnější než klasické sklo. Součástí láhve je černý termo obal s praktickým ouškem na nošení. Bez škodlivých látek BPA (Bisfenol A) a DEHP (ftaláty). Dokonalé těsnění. 100% eko. #goodkarmabottle

Good Karma Bottle od GOODIE je stylová, zároveň funkční. Je vyrobena z vysoce odolného borosilikátového skla, které je pevnější a zároveň lehčí než běžné sklo. Láhev díky materiálu a termo obalu pomáhá udržovat teplotu nápoje. Díky nerezovému uzávěru se silikonem nevyteče z lahve nic. Víčko je vyrobeno z bambusu.

Součástí láhve je sítko, do kterého si můžete dát ovoce, čerstvé bylinky nebo v něm louhovat sypaný čaj. Bez problému můžete vroucí vodu nalít přímo do láhve.

Proč vyměnit plastovou láhev za naši skleněnou Good Karma Bottle?

  • sklo neovlivňuje chuť nápoje
  • sklo neobsahuje škodlivé látky BPA (Bisfenol A) a DEHP (ftaláty)
  • sklo je odolnější vůči mechanickému poškození
  • ochrana zdraví a životního prostředí
  • instafriendly :-)

Věděli jste, že?

Od roku 1960 stoupla spotřeba plastu 20x. V Evropě se vyprodukuje přibližně 26 milionů tun odpadu z plastu, z toho se zrecykluje pouze 30%. Samotná recyklace plastu je ekologicky nepříznivá. Plasty znečišťují moře a oceány, plastová mikrovlákna byla zjištěna v ovzduší, které dýcháme i ve vodě, kterou pijeme.

Použití:

K vymývání použijte houbičku nebo štětec na vymývání lahví. Doporučujeme nedávat do myčky, aby nedošlo k poškození nápisu.

Průměr:

7 cm

Výška:

26 cm

Objem:

700 ml

Materiál: 

tělo (borosilikátové sklo), víčko (bambus, silikon, polypropylen)

Prodávající:

GOODIE s.r.o.

Související články a recepty

Naposledy navštívené