Lak na nehty A Wildflower - Kia Charlotta 5 ml

Krásný korálově růžovo oranžový odstín laku Kia Charlotta zvýrazní vaši krásu a osobitost. Laky na nehty bývají často testovány na zvířatech a vyskytují se v nich toxické látky. Tento lak na nehty neobsahuje toxické a živočišné složky a nese certifikace společností Peta a Vegan Society. Vydrží až týden (v závislosti na kvalitě nehtů). Více informací

Výrobce: Kia charlotta Kód produktu: 3451

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 339 Kč

Značka: Kia charlotta
Kategorie: Nehty

Krásný korálově růžovo oranžový odstín laku Kia Charlotta zvýrazní vaši krásu a osobitost. Laky na nehty bývají často testovány na zvířatech a vyskytují se v nich toxické látky. Tento lak na nehty neobsahuje toxické a živočišné složky a nese certifikace společností Peta a Vegan Society. Vydrží až týden (v závislosti na kvalitě nehtů).

  • vegan
  • netestováno na zvířatech
  • bez toxických složek
  • vydrží až týden
  • ekologické balení

Laky na nehty Kia Charlotta jsou formulovány bez 14 nejtoxičtějších složek, které se běžně vyskytují v lacích na nehty: ftaláty (včetně dibutylftalátu (DBP), diethylhexylftalátu (DEHP)), toluen (také methylbenzen), xylen, kafr, formaldehyd, formaldehydová  pryskyřice, ethyltosylamid, trifenylfosfát, kalafunová pryskyřice, organické halogenidy (AOX), parabeny, silikony, vůně, živočišné složky. Laky také neobsahují žádné mikroplasty. Cílem je zdravější složení pro naše nehty i pro planetu.

 
Kromě stálé basic kolekce, Kia Charlotta každoročně uvádí kolekce trendy exkluzivních barev na sezónu jaro/léto a podzim/zima. Cílem je koupit si na sezónu 3 oblíbené barvy, které vylakujete. Objem lahvičky je zároveň přizpůsoben, tak aby se předešlo zbytečnému odpadu nevyužitého laku na nehty.
 
Použití: 
 
Naneste na čisté nehty 2-3 tenké vrstvy. Pro maximální výdrž a dokonalý vzhled doporučujeme použít s podkladovým lakem Base Coat a nadlakem Top Coat. Pro odlakování použijte 100% přírodní odlakovač na nehty.
 
INCI:
 
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETAT, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, SUCROSE ACETATE ISOBUTYRATE, DIACETONE ALCOHOL, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, SILICA, ACRYLATES COPOLYMER, PENTAERYTHRIL TETRAISOSTEARATE, PHOSPHORIC ACID, MICA, CI 77891, CI 12085, CI 15850 
 
Výrobce:
Kia Charlotta
 
Prodávající:
GOODIE s.r.o.
 

Naposledy navštívené