Lak na nehty Lovely Weirdo - Pastel - Kia Charlotta 5 ml

,,Milý podivín” v sytě fialové pastelové barvě! Další z úžasných přírodních a veganských laků na nehty německé značky Kia Charlotta!  Buďte trendy a přitom ohleduplní k sobě i planetě!  Více informací

Výrobce: Kia charlotta Kód produktu: 5175

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 339 Kč

Značka: Kia charlotta
Kategorie: Laky na nehty

,,Milý podivín” v sytě fialové pastelové barvě! Další z úžasných přírodních a veganských laků na nehty německé značky Kia Charlotta! Buďte trendy a přitom ohleduplní k sobě i planetě!

Proč tyto laky na nehty milujeme?

  • jejich složení je z 87 % přírodní
  • jsou certifikovaně veganské
  • obsahují rozpouštědla 100% na rostlinné bázi
  • obejdou se bez mikroplastů
  • jsou klimaticky neutrální

Tip na aplikaci:
Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme dvě vrstvy (u pastelových tónů dokonce tři). Pro extra dlouhotrvající manikúru před lakováním naneste základní vrstvu a manikúru dokončete vrchním lakem. Lak potom na nehtech vydrží cca. 4-7 dní.

Složení:
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, MALTOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, PHOSPHORIC ACID, CI 77891, CI 77510, CI 42510, CI 15880
O kosmetice Kia Charlotta:
Misí Kia Charlotta je vytvářet 100% přírodní kosmetiku prémiové kvality, která bude cenově dostupná a z veganské krásy učiní normu!
Zakladatelka značky Kia pochází z Finska, ale od roku 2014 žije v Německu. Ve stejném roce se stala vegankou a zjistila, že na trhu chybí veganská kosmetika. A s tou přírodní to tedy také ještě nebyla žádná sláva. Osobně ji bavilo zkoumat složení dostupné kosmetiky, ale přišlo ji to jako detektivní věda, pro kterou spousta lidí mít vášeň vůbec nemusí (a pak zbytečně kupují to, co nechtějí). Poháněná svojí vášní s podporou svého přítele v roce 2017 založila svou vlastní značku přírodní a zcela veganské a netestované kosmetiky.
Výrobce:
Kia Charlotta
Magicky fialová, která je soucitná, uvědomělá a bezpečná?! Právě tento lak na nehty, který vám bude dělat radost!

Naposledy navštívené