hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Lak na nehty Rainy Day - Kia Charlotta 5 ml

Výrazný, a přesto elegantní. Odstín Rainy Day z kolekce podzim / zima dokonale podtrhne ženskost. Laky na nehty bývají často testovány na zvířatech a vyskytují se v nich škodlivé chemické látky. Kia Charlotta laky neobsahují žádné toxické ani živočišné složky a nesou certifikace společností Peta a Vegan Society. Vydrží až týden v závislosti na kvalitě nehtů. Více informací

Výrobce: Kia charlotta Kód produktu: 5886

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 395 Kč

Značka: Kia charlotta
Kategorie: Laky na nehty

Výrazný, a přesto elegantní. Odstín Rainy Day z kolekce podzim / zima dokonale podtrhne ženskost. Laky na nehty bývají často testovány na zvířatech a vyskytují se v nich škodlivé chemické látky. Kia Charlotta laky neobsahují žádné toxické ani živočišné složky a nesou certifikace společností Peta a Vegan Society. Vydrží až týden v závislosti na kvalitě nehtů.

Vlastnosti

  • vegan
  • netestováno na zvířatech
  • bez toxických složek
  • vydrží až týden
  • po aplikaci rychle zasychá
  • ekologické balení
  • kvalita z Německa

Laky na nehty Kia-Charlotta jsou formulovány bez 14 nejtoxičtějších složek, které se běžně vyskytují v lacích na nehty: ftaláty (včetně dibutylftalátu (DBP) a diethylhexylftalátu (DEHP)), toluen (methylbenzen), xylen, kafr, formaldehyd, formaldehydová pryskyřice, ethyltosylamid, trifenylfosfát, kalafunová pryskyřice, organické halogenidy (AOX), parabeny, parfemace a silikony. Laky neobsahují ani žádné mikroplasty. Cílem je zdravější složení pro nehty i pro planetu.

Objem lahvičky 5 ml je přizpůsoben tak, aby se vypotřeboval ideálně za jednu sezónu a předešlo se tak zbytečnému odpadu nevyužitého laku. Odstín Rainy Day je z kolekce podzim / zima.

Použití

Aplikujte na čisté nehty 2-3 tenké vrstvy. Každou vrstvu nechte důkladně zaschnout. Pro maximální výdrž a dokonalý vzhled doporučujeme použít s podkladovým lakem Base Coat a nadlakem Top Coat. Pro odlakování je nejvhodnější 100% přírodní odlakovač na nehty.

Složení

INCI: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocelluluse, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Triethyl Citrate, Alcohol, Stearalkonium Bentonite, Diacetone Alcohol, Maltol, Pentaerythrityl Tetraisosstearate, Phosphoric Acid, CI 77510, CI 77499, CI 77891.

Podrobnosti

Výrobce: Kia Charlotta

Prodávající: GOODIE s.r.o.

 

Naposledy navštívené