Lak na nehty Sing it out - Metallic dusky pink - Kia Charlotta 5 ml

Když ho máte na nehtech, opravdu je vám do zpěvu – tak jak jeho název napovídá. Představujeme další z přírodních laků na nehty, tentokrát v hravém starorůžovém odstínu. Vaše nehty s ním budou díky jeho metalickému lesku naprosto nepřehlédnutelné.  Více informací

Výrobce: Kia charlotta Kód produktu: 5169

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 339 Kč

Značka: Kia charlotta
Kategorie: Laky na nehty

Když ho máte na nehtech, opravdu je vám do zpěvu – tak jak jeho název napovídá. Představujeme další z přírodních laků na nehty, tentokrát v hravém starorůžovém odstínu. Vaše nehty s ním budou díky jeho metalickému lesku naprosto nepřehlédnutelné.

Proč tyto laky na nehty milujeme?

  • jejich složení je z 87 % přírodní
  • jsou certifikovaně veganské
  • obsahují rozpouštědla 100% na rostlinné bázi
  • obejdou se bez mikroplastů
  • jsou klimaticky neutrální

Tip na aplikaci:
Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme dvě vrstvy (u pastelových tónů dokonce tři). Pro extra dlouhotrvající manikúru před lakováním naneste základní vrstvu a manikúru dokončete vrchním lakem. Lak potom na nehtech vydrží cca. 4-7 dní.

Složení:
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, MALTOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, PHOSPHORIC ACID, CI 77491, CI 15880, CI 15850, CI 77163, CI 15985
O kosmetice Kia Charlotta:
Misí Kia Charlotta je vytvářet 100% přírodní kosmetiku prémiové kvality, která bude cenově dostupná a z veganské krásy učiní normu!
Zakladatelka značky Kia pochází z Finska, ale od roku 2014 žije v Německu. Ve stejném roce se stala vegankou a zjistila, že na trhu chybí veganská kosmetika. A s tou přírodní to tedy také ještě nebyla žádná sláva. Osobně ji bavilo zkoumat složení dostupné kosmetiky, ale přišlo ji to jako detektivní věda, pro kterou spousta lidí mít vášeň vůbec nemusí (a pak zbytečně kupují to, co nechtějí). Poháněná svojí vášní s podporou svého přítele v roce 2017 založila svou vlastní značku přírodní a zcela veganské a netestované kosmetiky.


Výrobce:
Kia Charlotta

Prodávající:
Goodie
Přírodní, veganské, netestované, zkrátka dobré. Zkuste a nebudete chtít jiné.

Naposledy navštívené