Lak na nehty Take a Break - Braun shimmer - Kia Charlotta 5 ml Take a BreakdESJV5XD4gkP0 600x600

Lak na nehty Take a Break - Braun shimmer - Kia Charlotta 5 ml

Přírodní lak na nehty v luxusní světle hnědé barvě se třpytkami, v překladu příjemně pojmenovaný jako ,,dej si pauzu”. Možná proto, že připomíná barvu kávy nebo horké čokolády, u které se relaxuje nejlépe? Nevíme, ale garantujeme vám, že vám tento lak bude dělat radost! Více informací

Výrobce: Kia charlotta Kód produktu: 5157

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 339 Kč

Značka: Kia charlotta
Kategorie: Laky na nehty

Přírodní lak na nehty v luxusní světle hnědé barvě se třpytkami, v překladu příjemně pojmenovaný jako ,,dej si pauzu”. Možná proto, že připomíná barvu kávy nebo horké čokolády, u které se relaxuje nejlépe? Nevíme, ale garantujeme vám, že vám tento lak bude dělat radost!

Proč tyto laky na nehty milujeme?

  • jejich složení je z 87 % přírodní
  • jsou certifikovaně veganské
  • obsahují rozpouštědla 100% na rostlinné bázi
  • obejdou se bez mikroplastů
  • jsou klimaticky neutrální

Tip na aplikaci:
Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme dvě vrstvy (u pastelových tónů dokonce tři). Pro extra dlouhotrvající manikúru před lakováním naneste základní vrstvu a manikúru dokončete vrchním lakem. Lak potom na nehtech vydrží cca. 4-7 dní.

Složení:
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, MALTOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, PHOSPHORIC ACID, CI 77019, CI 77491, CI 77891, CI 74160, CALCIUM ALUMINUM BROSILICATE
O kosmetice Kia Charlotta:
Misí Kia Charlotta je vytvářet 100% přírodní kosmetiku prémiové kvality, která bude cenově dostupná a z veganské krásy učiní normu!
Zakladatelka značky Kia pochází z Finska, ale od roku 2014 žije v Německu. Ve stejném roce se stala vegankou a zjistila, že na trhu chybí veganská kosmetika. A s tou přírodní to také ještě nebyla žádná sláva. Osobně ji bavilo zkoumat složení dostupné kosmetiky, ale přišlo jí to jako detektivní věda, pro kterou spousta lidí mít vášeň nemusí (a pak zbytečně kupují to, co nechtějí). Poháněná svou vášní a s podporou svého přítele v roce 2017 založila vlastní značku přírodní a zcela veganské a netestované kosmetiky.
Výrobce:
Kia Charlotta

Prodávající:
Goodie s.r.o.
Užívejte si trendy vzhled s přírodním a veganským lakem na nehty!

Naposledy navštívené