Lak na nehty Tummy Rolls - Raspberry Pink - Kia Charlotta 5 ml

Malinově růžový, sytý a výrazný – přírodní & veganský lak na nehty v odstínu Tummy Rolls (břišní rolky?!). Nás moc baví. Jeho barva je pozitivní a skvělá na léto, jaro ale i temnější dny, kdy potřebujete zlepšit náladu! Více informací

Výrobce: Kia charlotta Kód produktu: 5166

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 339 Kč

Značka: Kia charlotta
Kategorie: Laky na nehty

Malinově růžový, sytý a výrazný – přírodní & veganský lak na nehty v odstínu Tummy Rolls (břišní rolky?!). Nás moc baví. Jeho barva je pozitivní a skvělá na léto, jaro ale i temnější dny, kdy potřebujete zlepšit náladu!

Proč tyto laky na nehty milujeme? 

  • jejich složení je z 87 % přírodní
  • jsou certifikovaně veganské
  • obsahují rozpouštědla 100% na rostlinné bázi
  • obejdou se bez mikroplastů
  • jsou klimaticky neutrální

Tip na aplikaci:
Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme dvě vrstvy (u pastelových tónů dokonce tři). Pro extra dlouhotrvající manikúru před lakováním naneste základní vrstvu a manikúru dokončete vrchním lakem. Lak potom na nehtech vydrží cca. 4-7 dní.

Složení:
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, MALTOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, PHOSPHORIC ACID, CI 77891, CI 15850, CI 15880
O kosmetice Kia Charlotta
Misí Kia Charlotta je vytvářet 100% přírodní kosmetiku prémiové kvality, která bude cenově dostupná a z veganské krásy učiní normu!
Zakladatelka značky Kia pochází z Finska, ale od roku 2014 žije v Německu. Ve stejném roce se stala vegankou a zjistila, že na trhu chybí veganská kosmetika. A s tou přírodní to tedy také ještě nebyla žádná sláva. Osobně ji bavilo zkoumat složení dostupné kosmetiky, ale přišlo ji to jako detektivní věda, pro kterou spousta lidí mít vášeň vůbec nemusí (a pak zbytečně kupují to, co nechtějí). Poháněná svou vášní s podporou svého přítele v roce 2017 založila svou vlastní značku přírodní a zcela veganské a netestované kosmetiky.
Výrobce:
Kia Charlotta

Prodávající:
Goodie s.r.o.
Užijte si léto na svých nehtech!

Naposledy navštívené