Lak na nehty Wanderlust - Kia Charlotta 5 ml Lak na nehty Wanderlust - Kia Charlotta 5 ml

Lak na nehty Wanderlust - Kia Charlotta 5 ml

Laky na nehty Kia Charlotta jsou formulovány bez 14 nejtoxičtějších složek, které se běžně vyskytují v lacích na nehty: ftaláty (včetně dibutylftalátu (DBP), diethylhexylftalátu (DEHP)), toluen (také methylbenzen), xylen, kafr, formaldehyd, formaldehydová pryskyřice, ethyltosylamid, trifenylfosfát, kalafunová pryskyřice, organické halogenidy (AOX), parabeny, silikony, vůně, živočišné složky. Laky také neobsahují žádné mikroplasty. Cílem je zdravější složení pro naše nehty i pro planetu. Více informací

Výrobce: Kia charlotta Kód produktu: P00085

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 339 Kč

Značka: Kia charlotta
Kategorie: Nehty

Laky na nehty bývají často testovány na zvířatech a vyskytují se v nich toxické látky. Tento lak na nehty neobsahuje toxické a živočišné složky a nese certifikace společností Peta a Vegan Society. Vydrží až týden (v závislosti na kvalitě nehtů).

  • vegan
  • netestováno na zvířatech
  • bez toxických složek
  • vydrží až týden
  • ekologické balení

Složení: ETHYLACETÁT, BUTYLACETÁT, NITROCELULÓZA, KOPOLYMER KYSELINY ADIPOVÉ/NEOPENTYLGLYKOLU/TRIMELANHYDRIDU, TRIETHYLCITRÁT, ALKOHOL, STEARALKONIUM BENTONIT, DIACETON ALKOHOL, MALTOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARÁT, KYSELINA FOSFOROVÁ, CI 19140, CI 15985, CI 77491, CI 77499, Slída, CI 77891.

Výrobce:
Kia Charlotta
 
Prodávající:
GOODIE s.r.o.

Naposledy navštívené