Makový olej - BIO nefiltrovaný - extra panenský RAW 100 ml

Makový olej - extra panenský, tedy RAW za studena lisovaný v BIO kvalitě a nefiltrovaný, zachovává maximální množství hodnot makových semen. Zlatožlutý, po protřepání neprůhledný, makově voňavý. Lisovaný z máku od českých dodavatelů z Jižích a Středních Čech.
  Více informací

Výrobce: Bohemia Olej Kód produktu: 940

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 159 Kč

Bez lepku
Paleo
Vegan
Keto
Značka: Bohemia Olej
Kategorie: Za studená lisované oleje, RAW

Tento makový olej v BIO kvalitě a nefiltrovaný, zachovává maximální množství hodnot makových semen. Zlatožlutý, po protřepání neprůhledný, makově voňavý. Lisovaný ze makových semen od českých dodavatelů.

Charakteristika:

Zlatožlutý, po protřepání neprůhledný, makově voňavý.

Gastronomie:

Skvěle doplní a podmaní sladké chutě. Skvělý do obilných kaší, rýžových nákypů,do jogurtů, smoothie, na ovocný salát. Polijte s ním čerstvě upečený štrůdl, vdolky nebo palačinky.

Kosmetika:

Pěstící olej s omlazujícími účinky. Zajistí lesk krásných vlasů. Vyhlazuje vrásky a podporuje regeneraci buněk. Skvělý jako vlasová kůra. Báječný na uvolňující masáž šíje či zad.

Zdraví:

Pomůže s nespavostí a neklidnými sny. Ztlumí pálení žáhy, vhodný při bolestech hlavy

BIO Nerafinovaný olej:

Vytvořen dle dnešních požadavků moderních lidí na vysoký standard městské životosprávy ve stylu farmářských a bio produktů bez úprav, s největším nárokem na zachování všech nutrientů.

Oleje jsou lisované šetrně za studena v raw kvalitě ze surovin českých dodavatelů bio surovin.

Bio nefiltrované raw oleje jsou napěchované nejen vitamíny, ale i minerály a enzymy, které díky lisování za studena zůstávají v aktivní formě. Proto jsou vhodné jen do studené kuchyně nebo na závěrečné dochucení pokrmů, aby během přípravy nic z toho důležitého nebylo zničeno.
Jsou chuťově velmi výrazné a výběrové bio suroviny jim dávají ty nejpříjemnější tóny.
Po chvíli stání se začíná na dně lahve tvořit usazenina, která znamená, že je olej úplně v pořádku a opravdu nefiltrovaný. Před použitím třepejte lahví seč vám síly stačí, ať do sebe dostanete všechno to nejcennější.

Prodávající:

Bohemia olej

Naposledy navštívené