hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 5 z 5

MINI Granola - Apple & Cinnamon 80 g

Jaká granola byla vyráběná ručně a s láskou? No přeci ta naše, od GOODIE! Užijte si vynikající kombinaci jablka a skořice a začněte svůj den zdravě a chutně! 
  Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 6000

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 75 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: Granoly

Jaká granola byla vyráběná ručně a s láskou? No přeci ta naše, od GOODIE! Užijte si vynikající kombinaci jablka a skořice a začnětě svůj den zdravě a chutně!

Za recepturu moc děkujeme výherkyni VELKÉ LETNÍ SOUTĚŽE 2021 o nejlepší recepturu Granoly. Sára Zelená (ig: @mrs.greenkova) si výhru zasloužila.

GOODIE granola:

  • pouze z přírodních, jednoduchých a vysoce kvalitních ingrediencí 
  • bez rafinovaného cukru a palmového oleje
  • 100% paleo  

Jedná se o menší verzi produktu Granola - Apple & Cinnamon 300 g, ideální na vyzkoušení.

Složení, po kterém se budete olizovat:

kešu ořechy, sušená jablka (12 %), dýňová semena, vlašské ořechy, mandle, lesní med, lískové ořechy, kokosový olej, kanadské brusinky, datlový sirup, chia semínka, vanilkový extrakt (alkohol, vanilka bourbonská), skořice (0,8 %), himalajská sůl růžová, kardamon mletý  

Pozor! Čtěte etikety!

Zdravě vypadající granola v obchodě totiž mnohdy obsahuje spoustu zbytečných přísad včetně klasického bílého cukru a palmového oleje. Kvalita i kvantita těchto skrytých přísad představuje nebezpečí nejen pro naše zdraví, ale také pro ekologii. My si zakládáme na čistých a jednoduchých ingrediencích, které jsme namixovali s ohledem pro maximální optimum pro naše zdraví i chuťový zážitek.  

Věděli jste, že?

Müsli a granola není totéž. Ve skutečnosti jsou to dvě odlišné pochoutky! Obě mohou obsahovat vločky, oříšky, semínka a sušené ovoce a mohou sloužit jako zdravá snídaně nebo svačina. Granola je na rozdíl od müsli zapečená, takže pokud si toužíte pořádně zakřupat, sáhněte právě po ní. 

Použití:

Granolu můžete jíst jen tak s ovocem, nebo si ji můžete přidat do jogurtu či do mléka. Můžete také zaexperimentovat a vytvořit si vlastní vitamíny nabitou smoothie bowl.  

Skladování:

Skladujte v suchu a v temnu.  

Prodávající:

GOODIE s.r.o.  

Země původu:

Česká republika 

Dopřejte si zdravé pokřupání!

Naposledy navštívené