hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (5)Počet hvězdiček je 4 z 5

MINI Slaný karamel 30 g

Nepřekonatelná, fenomenální sladko – slaná chuť slaného karamelu ve skleničce dostane každého. Tajemství tohoto gurmánského úspěchu spočívá nejen v té nejvyšší možné kvalitě vstupních surovin, ale také ve způsobu zpracování. Ingredience se zpracovávají velmi pomalým a šetrným způsobem. Výsledkem je naprosto jemná konzistence a úžasné propojení chutí. Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 5955

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 49 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: Příchutě

Slaný karamel, jak ho neznáte! Ve skleničce, dokonale jemný. Tajemství tohoto gurmánského úspěchu spočívá nejen v té nejvyšší možné kvalitě vstupních surovin, ale také ve způsobu zpracování. Ingredience se zpracovávají velmi pomalým a šetrným způsobem. Výsledkem je naprosto jemná konzistence a úžasné propojení chutí.

GOODIE ořechové krémy neobsahují palmový tuk, éčka, bílý řepný cukr. Obsahují pouze přirozeně vyskytující se cukry, zdravé rostlinné tuky, vlákninu.

Sami ořechové krémy milujeme a s nadšením vám představujeme novou exkluzivní řadu ořechových krémů, které jsou dokonale jemné. Pracujeme s výběrovou kvalitou vstupních ingrediencí, kterou poznáte na chuti i vůni.

  • velmi šetrné zpracování vstupních surovin
  • nejvyšší kvalita ingrediencí
  • bez palmového tuku
  • bez bílého cukru

Jedná se o menší verzi produktu Slaný karamel 140 g, ideální na vyzkoušení.

Použití: 

Ořechový krém Slaný karamel je určen k přímé spotřebě. Můžete si dát jen tak na lžičku při práci nebo když Vás honí mlsná. Výborný je ve snídaňové kaši, na lívancích, vaflích či palačinkách. Můžete přidat i do jogurtu.

Složení: mandle blanšírované, kešu, kokosový nektar, lískové ořechy pražené, himalájská sůl, bourbonská vanilka

Nutriční údaje na 100 g:

Energie: 2360,8 kJ / 567,9 kcal
Tuky: 47,9 g
     z toho nas. mast. kys.: 5,4 g
Sacharidy: 18,1 g
     z toho cukry: 15,3 g
Bílkoviny: 14,0 g
Vláknina: 10,6 g

Sůl: 1,1 g

Vyrobeno: 

ČR
 
Prodávající: 
GOODIE s.r.o.

Naposledy navštívené