lp4
Kamenné vykuřovací nádoba - kadidelnice - BÍLÁ Kamenné vykuřovací nádoba - kadidelnice - BÍLÁ Kamenné vykuřovací nádoba - kadidelnice - BÍLÁ Kamenné vykuřovací nádoba - kadidelnice - BÍLÁ

Kamenné vykuřovací nádoba - kadidelnice - BÍLÁ

V této stylové kamenné nádobě, také nazývané kadidelnice můžete pohodlně pálit jakákoliv vykuřovadla a vonné směsi. Je vhodná také jako originální bytový doplněk, který obohatí interiér o zajímavý prvek. Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: P00285

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 549 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: Doplňky

V této stylové kamenné nádobě, také nazývané kadidelnice můžete pohodlně pálit jakákoliv vykuřovadla a vonné směsi. Je vhodná také jako originální bytový doplněk, který obohatí interiér o zajímavý prvek.

Zapalte uhlík, santalové dřevo či vykuřovací svazek a uzavřete poklop a užívejte si příjemnou vůni, která se rozvine vaším domovem. Po dohoření prostor krátce vyvětrejte. Kadidlová vůně se v místnosti udrží velmi dlouho a zpříjemní vám den nebo večer. Vůně ůsobí relaxačně a antidepresivně, proto se často používá při meditacích a různých rituálech.

Vykuřování je obzvlášť vhodné v období viróz a epidemií. Kadidlový dým má dezinfekční účinky, na které spoléhali už naši předci. Vykuřování kadidlem napomáhá také k vyrovnávaní energií a čistění prostoru.

Vlastnosti

  • originální dekorativní design 
  • materiál: kamenina
  • rozměr: 10 × 9,5 × 10 cm

Použití

Zapalte uhlík, santalové dřevo, vykuřovací svazek či cokoliv jiného určeného k vykuřování prostor a umístěte do kadidelnice. Podle potřeby zavřete víkem s otvory na unikání dýmu. Po dohoření prostor krátce vyvětrejte. 

Upozornění

Zamezte nárazům či pádům, při kterých by se kadidelnice mohla rozbít. 

Podrobnosti

Prodávající: GOODIE s.r.o

Související články a recepty

Naposledy navštívené