hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (7)Počet hvězdiček je 5 z 5

Přírodní repelent - sprej proti hmyzu 100 ml (recyklovatelný plastový obal)

Přírodní sprej proti hmyzu Goodie je opravdu prvotřídní a širokospektrální a nově v praktičtějším balení na cesty do přírody! Účinně odpuzuje nejen komáry a pakomáry, ale i klíšťata, mnoho druhů much a obtěžující kousavý hmyz. Rostlinná molekula PMD ve složení je při odpuzování hmyzu totiž stejně (ne-li více) účinná jako syntetika [1]! Nejnovější technologie výroby navíc zaručuje vysokou koncentraci repelentního extraktu bez nežádoucích dráždivých účinků. Maximálně šetrná receptura, žádné pesticidy ani chemikálie.
Přírodní repelent je vhodný pro všechny dospělé i děti či miminka. Vyzkoušejte výsledek mnohaletého vývoje a výzkumu i vy!
Nově v praktickém recyklovatelném balení vhodném i na cesty.   Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: P00169

Zobrazit další varianty produktu ...
Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 315 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: Přírodní repelenty

Přírodní sprej proti hmyzu Goodie je opravdu prvotřídní a širokospektrální a nově v praktičtějším balení na cesty do přírody! Účinně odpuzuje nejen komáry a pakomáry, ale i klíšťata, mnoho druhů much a obtěžující kousavý hmyz. Rostlinná molekula PMD ve složení je při odpuzování hmyzu totiž stejně (ne-li více) účinná jako syntetika [1]! Nejnovější technologie výroby navíc zaručuje vysokou koncentraci repelentního extraktu bez nežádoucích dráždivých účinků. Maximálně šetrná recepturažádné pesticidy ani chemikálie.
Přírodní repelent je vhodný pro všechny dospělé i děti či miminka. Vyzkoušejte výsledek mnohaletého vývoje a výzkumu i vy! 

Varianta v praktickém balení z recyklovatelného plastu vhodná na cesty a podobně. K dispozici máme také i přírodní repelent ve skleněném obalu

Účinky

Stejně jako vše živé i my vydáváme do okolí určité pachy a vůně. Hmyz je schopen tyto pachy zachytit, zaměřit a přibližovat se směrem k nám jako k potencionální potravě. Když se ale ošetříme jemnou vrstvou přírodního repelentního spreje, jsou „senzory“ hmyzu zmatené a vůně je odpudí natolik, že nemohou ani přistát a musí zvolit jiný zdroj potravy. 

Vlastnosti 

 • 100% přírodní složení na rostlinné bázi 
 • vysoce účinný
 • bez chemikálií
 • bez pesticidů
 • bezpečný i pro dlouhodobé používání
 • vhodný pro dospělé i děti
 • vysoká míra snášenlivosti i pro citlivější pokožku
 • netoxický s nízkou průchodností pokožkou
 • netestováno na zvířatech 
 • vegan 
 • non toxic 

PMD (p-menthan-3,8-diol) extrakt z esenciálních olejů je certifikován jako produkt přírodního původu společností ECOCERT. Samotná molekula PMD se v nízkých koncentracích přirozeně vyskytuje v přírodě, mimo jiné je také součástí mentolu. 

Koncentrovaný extrakt PMD je obrovským průlomem v oblasti surovin přírodního původu, nabízí možnost vytvářet produkty na rostlinné bázi, které jsou při odpuzování hmyzu stejně účinné jako chemie

Použití

Přírodní repelent Goodie je bezpečný s vysokou mírou snášenlivosti i pro citlivější pokožku. Při aplikaci na obličej je však nutné dbát toho, aby se nedostal do očí nebo citlivých oblastí pokožky, jako jsou rty a sliznice. Repelent je možné aplikovat opakovaně a dlouhodobě. Produkt má nízkou průchodnost pokožkou a měl by být bezpečný pro použití i u malých dětí, nicméně doporučujeme u nejmenších dětí a miminek aplikovat repelent spíše na oblečení nebo lůžkoviny, namísto pokožky. 

Složení

INCI: Ethanolum, Cymbopogon Winterianus Oil, Fractionated, Hydrated, Cyclized, Demi aqua.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, rty a sliznicí. Dětem mladšího věku a miminkům aplikujte repelent na oblečení či lůžkoviny, namísto pokožky dítěte. Skladujte v chladu, temnu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.

Podrobnosti

Výrobce: GOODIE s.r.o. 

Související články a recepty

Naposledy navštívené