Olej z vlašských ořechů - BIO nefiltrovaný - extra panenský RAW 100 ml

Vlašskoořechový olej - extra panenský, tedy RAW za studena lisovaný v BIO kvalitě a nefiltrovaný, zachovává maximální množství hodnot vlašských ořechů. Tmavě zlatožlutý, po protřepání neprůhledný, vlašsky voní štrůdlem. Lisováno z vlašských ořechů původem z České republiky.
  Více informací

Výrobce: Bohemia Olej Kód produktu: 941

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 199 Kč

Bez lepku
Paleo
Vegan
Keto
Značka: Bohemia Olej
Kategorie: Za studená lisované oleje, RAW

Tmavě zlatožlutý, po protřepání neprůhledný, voňavý po vlašském oříšku. Vyráběno z těch správný vlašský ořechů pro lisování u nás máme v zemi šikovné pěstitele, kteří se starají o každoroční úrodu a trvají na přísných podmínkách. Musí se být pozorný k mnoha aspektům, aby výsledkem byl bohatý, delikátní vlašský olej. Proto se zde dbá na každý krok, protože jedině tak vzniká skvost olejů, se kterým pak opravdu čarujete v kuchyni.

Zasněte se chvíli nad špagetami z cukety v bazalkovém pestu z vlašského oleje. A nyní si představte, jak takové jídlo osvěží vaši mysl, ducha i tělo, protože obdrží hodnotu pravé přírodní medicíny v té nejpříjemnější podobě

Charakteristika:

Tmavě zlatožlutý, po protřepání neprůhledný, voňavý po vlašském oříšku.

Gastronomie:

Zalijte s ním pečená jablka, hrušky, švestky či polijte čerstvě upečený perník. Přidejte jej do ovocných či zeleninových salátů. Skvěle pozvedne chuť snídaňových kaší, smoothie, jogurtů atd.

Kosmetika:

Pomáhá při hojení ran, ekzematické pokožky, lupénky. Vhodný pro mazání kojenců a jako olej do koupele.

BIO Nerafinovaný olej:

Vytvořen dle dnešních požadavků moderních lidí na vysoký standard městské životosprávy ve stylu farmářských a bio produktů bez úprav, s největším nárokem na zachování všech nutrientů.

Oleje jsou lisované šetrně za studena v raw kvalitě ze surovin českých dodavatelů bio surovin.

Bio nefiltrované raw oleje jsou napěchované nejen vitamíny, ale i minerály a enzymy, které díky lisování za studena zůstávají v aktivní formě. Proto jsou vhodné jen do studené kuchyně nebo na závěrečné dochucení pokrmů, aby během přípravy nic z toho důležitého nebylo zničeno.
Jsou chuťově velmi výrazné a výběrové bio suroviny jim dávají ty nejpříjemnější tóny.
Po chvíli stání se začíná na dně lahve tvořit usazenina, která znamená, že je olej úplně v pořádku a opravdu nefiltrovaný. Před použitím třepejte lahví seč vám síly stačí, ať do sebe dostanete všechno to nejcennější.

Prodávající:

Bohemia olej


Naposledy navštívené