lp3
houba 2 Přírodní mořská houba houba opt 15 +1
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 5 z 5

Přírodní mořská houba

Jemná exfoliační síla podpoří krásu pokožky celého těla. Mořská houba Hippospongia Comunnis je 100% ekologická, rozložitelná a nezadržuje bakterie. Je vhodná k pročištění a jemnou masáž kůže. Póry se při použití otevírají, což umožňuje pokožce dýchat a podpoří se tak krevní oběh. Napříč její hedvábné struktuře je velice pevná a má dlouhou životnost. Houba je hypoalergenní a přirozeně exfoliační. Je vhodná i pro dětiVíce informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 5319

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 445 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: Mořské houby a lufy

Jemná exfoliační síla podpoří krásu pokožky celého těla. Mořská houba Hippospongia Comunnis je 100% ekologická, rozložitelná a nezadržuje bakterie. Je vhodná k pročištění a jemnou masáž kůže. Póry se při použití otevírají, což umožňuje pokožce dýchat a podpoří se tak krevní oběh. Napříč její hedvábné struktuře je velice pevná a má dlouhou životnost. Houba je hypoalergenní a přirozeně exfoliační. Je vhodná i pro děti.

Houba Hippospongia Comunnis je nejkvalitnější dostupná mořská houba na trhu. Vyznačuje se prvotřídní kvalitou, hedvábnou měkkostí a silnou odolností. Roste v hloubkách 15–70 m ve Středozemním moři. Jedná se o královnu mezi mořskými houbami vhodnou k péči o kůži dospělých i miminek.

Použití:

Houbu namočte do vody a jemně krouživými pohyby promasírujte pokožku celého těla. Po skončení procedury houbu propláchněte čistou vodou a vyždímejte. Nechte ji na vzduchu vysušit.

Původ:

Řecko

Prodejce:

GOODIE s.r.o. 

Naposledy navštívené