Pryč s opary – kompletní péče by Goodie

Opary jsou projevem infekčního onemocnění způsobeného viry herpes simplex, které patří mezi nejnakažlivější viry na světě, a protože jsou zároveň nevyléčitelné a v těle po prvotním nakažení zůstávají natrvalo, je jimi infikováno přes 67 % celosvětové populace. Intenzita i frekvence, s jakou se opary projevují, záleží na stavu a výkonnosti imunitního systému, takže opravdu účinný boj spočívá především v prevenci a důsledném posilování obranyschopnosti. Tento balíček produktů je navržen tak, aby představoval komplexní pomoc a řešil obojí – prevenci i zmírnění akutních projevů oparů a to zevnitř i zvnějšku.  Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: P00216

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 2 031 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: Výhodné sety

Opary jsou projevem infekčního onemocnění způsobeného viry herpes simplex, které patří mezi nejnakažlivější viry na světě, a protože jsou zároveň nevyléčitelné a v těle po prvotním nakažení zůstávají natrvalo, je jimi infikováno přes 67 % celosvětové populace. Intenzita i frekvence, s jakou se opary projevují, záleží na stavu a výkonnosti imunitního systému, takže opravdu účinný boj spočívá především v prevenci a důsledném posilování obranyschopnosti. Tento balíček produktů je navržen tak, aby představoval komplexní pomoc a řešil obojí – prevenci i zmírnění akutních projevů oparů a to zevnitř i zvnějšku. 

Liposomální B-komplex 60 ks

Liposomální B komplex obsahuje výhradně aktivované a pro tělo nejsnáze dostupné formy vitamínů skupiny B důležitých pro energetický metabolismus, nervový systém, psychickou kondici a další procesy. Tyto ve vodě rozpustné vitamíny nejsou v organismu skladovány, proto musí být pravidelně přijímány – ve stravě se však vyskytují převážně neaktivní a obtížněji využitelné formy vyžadující enzymatickou aktivaci, což řeší právě funkční aktivní struktura jednotlivých vitamínů B komplexu poskytující maximální biologickou dostupnost ještě navíc podpořenou o efektivní vstřebatelnost díky použité liposomální technologii LipoCellTech™. V kombinaci s čistým přírodním původem všech použitých složek zapouzdřených ve veganské kapsli vzniká doplněk pro zvýšený příjem vitamínů skupiny B vhodný především při větší fyzické i psychické námaze či jako kompenzace nedostatečného příjmu živočišných potravin u veganů a vegetariánů.

 • Vitamíny B přispívají k normální funkci imunitního systému.
 • Zejména vitamíny B2, B6, B9 a B12 udržují herpes viry v latentním stavu, a proto jejich snížené hladiny v těle mohou souviset s propuknutím infekce a oparů a delší dobou jejich léčení.[1]
 • Mohou snižovat množství recidiv herpetických infekcí a s tím souvisejících projevů oparů.[2

Berry Power Supermix BIO 150 g

Berry Power Supermix je směs 100% přírodních prášků z ovoce plná antioxidantů, vitamínů a minerálních látek. Obsahuje opravdu nadměrné množství jednoho z nejdůležitějších vitamínů, konkrétně vitamínu C a to v té nejllépe vstřebatelné přirozené formě. Zažijte osvěžení a podpořte imunitu lahodnou kombinací šípku, camu camu, aceroly a aronie v prémiové organické kvalitě. 

 • Vitamín C hraje roli ve zpomalení až zastavení rozvoje onemocnění ihned v počáteční fázi i v případě už probíhající infekce.[3]
 • V kombinaci se zinkem má synergický vliv proti vzniku tzv. letních oparů z pobytu na slunci a celkové horkosti.[4]

Liposomální Zinek 60 ks

Doplňte zinek v prémiové nejlépe využitelné formě bisglycinátu zinečnatého s chelátovou vazbou. Unikátní kombinace s liposomy navíc podporuje maximální vstřebatelnost s až 20krát vyšší efektivitou v porovnání s běžnými doplňky. Zinek, jako jeden z nejdůležitějších esenciálních minerálů, přitom hraje v těle klíčovou roli pro normální fungování metabolismu, funkci imunitního systému či udržuje normální stav kostí, vlasů, nehtů i pokožky. Dostatečné množství udržuje také běžnou hladinu testosteronu a přispívá k normální plodnosti a reprodukci u mužů i žen.

 • Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému. 
 • Dostatek zinku v těle komplikuje herpes virům příležitost k propuknutí infekce a zároveň zkracuje dobu nutnou k vymizení oparů. 
 • V kombinaci s vitamínem C má synergický vliv proti vzniku tzv. letních oparů z pobytu na slunci a celkové horkosti.[4]

Dračí krev - Sangre de Drago - Extrakt z pryskyřice 30 ml

Sangre de drago neboli dračí krev je rudá míza vytékající ze stromů Croton lechleri, která se v tradiční peruánské medicíně používá jako antioxidační, antivirový, protizánětlivý i imunomodulační medikament na celou řadu zdravotních obtíží. Díky unikátnímu fytochemickému složení má mimo jiné i nepřekonatelné hojivé schopnosti - vytváří na ránách funkční tekutý obvaz, který zastavuje krvácení, chrání před infekcemi a několikanásobně urychluje samotné procesy buněčných oprav (hojení). 100% čistá pryskyřice sangre de drago pochází z divoké úrody čistého Amazonského pralesa a neobsahuje žádné umělé přísady, konzervační látky, GMO, ani zbytky pesticidů či hnojiv - je přesně taková, jakou ji znají a používají tamní domorodci už po staletí.

 • Předchází vzniku infekcí a díky obsahu taspinu a dimethylcedrusinu výrazně pozitivně ovlivňuje hojení
 • Představuje komplexní řešení celého problému s opary – od redukce viru až po podporu obnovy kůže.
 • Obsahuje analgetické složky, které mohou pomoci se ztlumením pociťované bolesti z oparů.[5] 

Související články a recepty

Naposledy navštívené