PUKKA - BIO Čaj Ajurvédský - ORIGINAL CHAI

Ajurvédský čaj Original Chai vás potěší sytou chutí černého čaje s voňavými pikantními tóny koření. Skořice, zázvor, kardamom a lékořice dodají skvělou chuť i vůni a navíc mají výborné prohřívací účinky. Více informací

Výrobce: Pukka Kód produktu: 1824

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 129 Kč

Bez lepku
Vegan
Keto
Značka: Pukka
Kategorie: Sáčkové čaje

Ajurvédský čaj Pukka Original Chai vás potěší svou sytou chutí černého čaje s voňavými pikantními tóny koření. Tvoří tak jedinečnou exotickou chuť, která zahřeje tělo i duši a potěší vás nejen během chladných zimních měsíců. Chai si můžete užít jen tak holý nebo jeho chuť ještě vylepšit mlékem.

Kořeněný čaj v sobě spojuje kvalitní černý čaj a koření. Skořice, zázvor, kardamom a lékořice nápoji dodají skvělou chuť i vůni a navíc mají výborné prohřívací účinky. Doslova zahřejí tělo i duši, vylepší vám náladu a přenesou vás do exotických teplých krajů. Šálek chai si tak můžete užít během chladným zimních a pozimních večerů a zaručeně vám zlepší náladu.

Složení:

Skořicovník kůra (40 %) , Černý čaj (20 %) , Zázvor obecný kořen (20 %) , Kardamom (10 %)Lékořice kořen

Příprava: 

Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 5 či více minut. Poté můžete podle chuti přisladit a ochutit mlékem.

Skladování: 

Skladujte v suchu a chladu. Minimální trvanlivost viz obal.

Balení:

40g, 20 čaj.sáčků x 2g.

Výrobce:

Pukka

 

 

 

Naposledy navštívené