hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

RAW Probiotika - vaginální péče - 30 kapslí

Vaginální probiotika Garden of Life RAW pomáhají udržovat přirozenou rovnováhu bakterií a kvasinek v těle. Podporují vaginální mikrobiom i zdraví močových cest. Účinky pocítíte díky velmi účinné probiotické receptuře, která je založena na 38 probiotických kmenech a 50 živých kultur. Jsou zpracovány šetrnou metodou za nízkých teplot pro zachování maximálního prospěchu z užívání probiotik. Více informací

Výrobce: Garden of Life Kód produktu: 4753

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 1 099 Kč

Kategorie: Probiotika, prebiotika a trávení

Vaginální probiotika Garden of Life RAW pomáhají udržovat přirozenou rovnováhu bakterií a kvasinek v těle. Podporují vaginální mikrobiom i zdraví močových cest. Účinky pocítíte díky velmi účinné probiotické receptuře, která je založena na 38 probiotických kmenech a 50 živých kultur. Jsou zpracovány šetrnou metodou za nízkých teplot pro zachování maximálního prospěchu z užívání probiotik.

Vlastnosti

  • patentovaná formule s obsahem 38 vědecky studovaných RAW probiotických kmenů a 50 živých kultur v jedné kapsli
  • jedná se o RAW a WHOLE food bakterie z celistvých fermentovaných potravin
  • probiotika se získávají především z BIO bulharského jogurtového koncentrátu, kefíru a kombuchy scoby, zpracované při nízkých teplotách pod 4 ºC a vlhkosti 30%
  • obsah účinných živých bakterií–Produkt Arrive Alive™ s obsahem odolných elektrolytů, které chrání produkt před poškozením během přepravy a při vystavená vyšším teplotám
  • veganská celulózová kapsle bez pojiv či plniv
  • bez obsahu geneticky modifikovaných složek

Složení

Obsah balení: 30 kapslí

Směs vaginální péče: ISS Bif tm Bifido bacterium lactis (SD-5219),Lactobacillus acidophilus (SD-5212), Lactobacillus reuteri (SD-1357), Lactobacillus rhamnosus (SD-5217), Lactobacillus fermentum (SD-2468), Lactobacillus Paracasei (SD5218), Lactobacillus salivarius (SD-5208), Lactobacillus gasseri (SD-5685).

RAW bakteriální směs z celých potravin: Mléčný koncentrát z bulharského jogurtu.

Východoevropská volně rostoucí kefírová kultura: Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus kefiranofaciens, Lactobacillus kefir granum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis, Lactococcus cremoris, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus kefir, Lactobacillus parakefir, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis biovar diacetylactis, Leuconostoc lactis, Leuconostoc mesenteroides, Leuconostoc cremoris, Leuconostoc dextranicum, Kluyveromyces marxianus, Brettanomyces anomalus, Debaryomyces hansenii, Saccharomyces unisporus, Saccharomyces turicensis, Saccharomyces cerevisiae, Saccharomyces exiguus, Torulaspora delbrueckii.

Vaginální kvasinková-trávicí směs: Hemicelulóza (385 HCU), celuláza (5769 CU) a lysozymy (385 HCU).

Východoevropská RAW ovocná a vegetariánská směs: Červená paprika (plod), zelený hrášek (semeno), mrkev (kořen), švestka (plod), třešeň (plod), jahody (plod), malina (plod). 

Ostatní složky: rostlinná celulóza, BIO rýže (slupka). 

Obsahuje vejce a mléko. 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY
Denní dávka v 1 kapsli
Směs vaginální péče 50 miliard CFU
Vaginální kvasinková-trávicí enzymová směs 50 mg
Východoevropská RAW ovocná a vegetariánská směs 45 mg

Užívání

Doporučené dávkování:

1 kapsle denně

Upozornění

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby. Poraďte se se svým lékařem zejména v období těhotenství či kojení. Pokud je bezpečnostní pečeť porušena nebo chybí, nepoužívejte.

Skladování: Po otevření skladujte v chladničce.

Prosím, berte na vědomí, že vzhledem ke specifické povaze produktu a jeho náročnosti na skladování, se na tento produkt nevztahuje možnost odstoupení od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů. 

Podrobnosti

Země původu: USA

Výrobce: Garden of Life 

Prodávájící: Goodie s.r.o.

Naposledy navštívené