STOP černým tečkám – komplet by Kačí Routová

Trápí vás akné? Máte časté problémy s pletí? Dopřejte ji pravidelně jemnou přírodní péči. Kombinace produktů vhodných k péči zejména o problematickou pleť nebo při výskytu černých teček vznikla ve spolupráci s guru v péči o pokožku Kačí Routovou. Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 5049

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 552 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: Péče o pleť

Trápí vás akné? Máte časté problémy s pletí? Dopřejte ji pravidelně jemnou přírodní péči. Kombinace produktů vhodných k péči zejména o problematickou pleť nebo při výskytu černých teček vznikla ve spolupráci s guru v péči o pokožku Kačí Routovou. 

Černá konjac houbička

Konjac houbička je vyrobena z kořene konjacu  a obohacena aktivním uhlím. Je naprosto ideální pro pleť s akné a černými tečkami. Krásně pleť promasíruje a tím i prokrví. 

Černá jílová maska 

Tato maska obsahuje kromě marockého jílu ještě černé uhlí, zinek, kurkumu a vulkanický popel. Tato kombinace složek pleť krásně čistí a regeneruje při výskytu akné či černých teček. Masku aplikujte 2–3 týdně. Nikdy nenechávejte masku na obličeji zaschnout, mohlo by dojít k podráždění pokožky.

Levandulová voda 

Co chybí k dokonalosti? Snad už jen hydrolát neboli květová voda. Oblíbená je levandulová v bio kvalitě. Je právě velmi vhodná pro pleť problematickou. Můžete ji používat jako tonikum, tak na přípravu jílové masky i v průběhu působení na pokožce, aby maska nezaschla a nezpůsobila podráždění pokožky.

Výrobce:

GOODIE

Naposledy navštívené