Vánoční balíček - By Lily Marvanová

Vánoční balíček by @lillymarvanova udělá radost každému! Potěší příznivce kvalitních snídaní, milovníky ořechových krémů i ekologické nadšence. Obsahuje lahodný arašídový krém s bílou čokoládou a nutričně hodnotnou bezlepkovou granolu - produkty, které vznikly ve vzájemné spolupráci s GOODIE ambasadorkou Lindou Marvanovou, fitness trenérkou a autorkou vynikající kuchařky. Miska a lžíce z kokosu dovedou celý zážitek z výživných snídaní a zdravého mlsání k naprosté (ekologické) dokonalosti.  Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 5937

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 714 Kč

Vánoční balíček by @lillymarvanova udělá radost každému! Potěší příznivce kvalitních snídaní, milovníky ořechových krémů i ekologické nadšence. Obsahuje lahodný arašídový krém s bílou čokoládou a nutričně hodnotnou bezlepkovou granolu - produkty, které vznikly ve vzájemné spolupráci s GOODIE ambasadorkou Lindou Marvanovou, fitness trenérkou a autorkou vynikající kuchařky. Miska a lžíce z kokosu dovedou celý zážitek z výživných snídaní a zdravého mlsání k naprosté (ekologické) dokonalosti. 

 

⋙ Granola - Čokoládová by Lily Marvanová 300 g

Bezlepková čokoládová granola je zapečena s láskou z poctivých surovin, v malé rodinné pražírně chráněné dílny. Nenajdete v ní žádné zbytečné suroviny, palmový olej ani bílý rafinovaný cukr. Doslazená je nektarem z kokosových květů a místo ovesných vloček obsahuje křupavé kokosové chipsy. 

 

⋙ White Chocolate & Peanuts by Lily Marvanová 140 g

Arašídový krém s bílou čokoládou je spojením těch nejkvalitnějších ingrediencí. Sladkou chuť dotváří kokosový nektar, který má kromě lahodné chuti i super nutriční vlastnosti. Stačí jedna lžička pro doplnění energie a na zahnání chutě na sladké.

 

⋙ Kokosová miska natural hrubá

Jídlo dostává úplně nový rozměr ve 100% přírodní kokosové misce vyrobené z kokosové skořápky bez použití jakýchkoliv chemických nebo syntetických látek. 

 

⋙ Kokosová lžíce

100% ekologická kokosová lžíce vyrobena přírodou a opracovaná ručně z kvalitního kokosového dřeva několikanásobně pozvedne požitek z každého jídla.

 

Máte mezi Goodie produkty jiné favority? Nakombinujte je dle vlastního výběru do dárkové vánoční krabice s milým přáním, nebo svým blízkým darujte vouchery v hodnotě 500 Kč1 000 Kč a 2 000 Kč, ať si každý sám vybere, co ho z Goodie nejvíce potěší. 


 

Naposledy navštívené