lp1 lp5

Vánoční balíček - Zasloužený relax

Vánoční balíček Zasloužený relax je naplněn pomocníky na pořádné odreagování se, a to třeba ihned po vánočním shonu. Dokonalý odpočinek celého těla zajistí koupel s epsomskou solí a unavené pleti zase uleví jílová maska v kombinaci se zklidňující heřmánkovou vodou. Opravdu relaxační zážitek vykouzlí šumivá do koupele.  Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 5976

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 711 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: VÁNOCE ❄

Vánoční balíček Zasloužený relax je naplněn pomocníky na pořádné odreagování se, a to třeba ihned po vánočním shonu. Dokonalý odpočinek celého těla zajistí koupel s epsomskou solí a unavené pleti zase uleví jílová maska v kombinaci se zklidňující heřmánkovou vodou. Opravdu relaxační zážitek vykouzlí šumivá do koupele. 

 

⋙ Epsomská sůl s heřmánkem 250 g 

Směs epsomské soli se sušeným květem heřmánku a esenciálním olejem ylang ylang je vhodná k přípravě relaxační koupele pro celkové zklidnění a regeneraci organismu. Heřmánek pomáhá ke zklidnění a epsomská sůl obsahuje minerály, které se výborně vstřebávají kůží a lze je tak pomocí koupele snadno doplnit do těla. 

 

⋙ WHITE Face mask - jílová maska 30 g

Jílová pleťová maska je jednoduchá na přípravu a nezatěžuje pokožku ani ekologii naší planety zbytečnými příměsi. Její receptura je poskládaná z tradičních i moderních funkčních surovin s revitalizačními a vyživujícími účinky, díky kterým dokonale zjemňuje a rozjasňuje pleť.

 

⋙ Heřmánková voda BIO 100 ml

Dopřejte pokožce blažený pocit zklidňující květovou vodou. 100% čistá voda z heřmánku optimálně hydratuje, přirozeně chrání před vysušením a navrací pleti svěžest. Má antibakteriální a antivirové vlastnosti, zmírňuje zarudnutí, podráždění, bolest i svědění a obnovuje přirozené pH pokožky. 

 

Bath Bomb

 Stačí hodit šumivku Bath Bomb do napuštěné vany a vaše koupelna se promění v ve voňavý ráj a wellness. Koupel obohacená šumivou bombou je plná vitamínů a minerálů z epsomské soli a z mandlového oleje. 

 

Máte mezi Goodie produkty jiné favority? Nakombinujte je dle vlastního výběru do dárkové vánoční krabice s milým přáním, nebo svým blízkým darujte vouchery v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč, ať si každý sám vybere, co ho z Goodie nejvíce potěší. 

 

Naposledy navštívené