Pesta z poctivých ingrediencí, kde hlavní roli hrají čerstvé bylinky, kvalitní ořechy a nutričně bohaté oleje. Koncentrovaná omáčka k dochucení v podobě pesta pochází z Itálie a výborně se hodí k doladění těstovin, sendvičů či salátů. Zpravidla stačí jen malé množství a hned vykouzlíte gurmánský zážitek.

Máme zde pro vás 2 produkty
Máme zde pro vás 2 produkty

Poctivé ingredience a skvělá chuť

Dopřejte si jaro na talíři a vsaďte na zdravé a chutné zelené potraviny. Pesto vás potěší nejen poctivými ingrediencemi, ale také skvělou chutí a typickou vůní česneku. Listy medvědího česneku jsou ručně sbírané s nejvyšší opatrností, tak aby nedošlo k porušení celkového porostu. 

Varianta s medvědím česnekem 

Pesto z medvědího česneku skvěle doplní, ochutí a provoní různé druhy pokrmů. Listy medvědího česneku společně s kvalitním olivovým olejem a himalájskou solí vytváří jedinečnou chuťovou kombinaci.  

Varianta z česnekových výhonků

Pesto z česnekových výhonků je vyrobeno ze tří kvalitních ingrediencí v podobě česnekových výhonků, olivového oleje a himalájské soli. Potěší vás jemnou a výraznou chutí i úchvatnou vůní. 

Široké možnosti využití pesta v kuchyni 

Česnekové pesto si ve vaší kuchyni najde široké možnosti uplatnění. Dá se použít do polévek, salátů, pomazánek, omáček, k těstovinám na pizzu nebo jde i jen tak namazat na chleba. Fantazii se při využití pesta meze rozhodně nekladou. V případě, že neprojde tepelnou úpravou, zachovává si všechny svoje cenné živiny.