Usnadněte si přípravu pomazánek a sáhněte po hotových rostlinných pomazánkách ve výborných chuťových kombinacích. Pokrmy snadno doladíte i lahodným chutney. Ve vyladěné receptuře najdete poctivé farmářské ingredience. Pomazánky a chutney potěší čistě veganským složením, ve kterém není lepek, laktóza ani zbytečná éčka a konzervanty.

Máme zde pro vás 17 produktů
Máme zde pro vás 17 produktů

Lahodné chutney pro zpestření různých pokrmů

Lahodné chutney se stane zajímavým zpestřením různých pokrmů. Báječně doladí chuť grilovaného masa a zeleniny, sýrového talíře nebo sendviče či hamburgeru. Cibulové čatní s červeným vínem s originální recepturou oslní svou neotřelou chutí doplněnou o červené víno a lesní ovoce. 

Pomazánky v nápaditých příchutích

Objevte jedinečné pomazánky v nápaditých příchutích a nevšedních kombinacích, které jsou ideální volbou nejen k namazání na pečivo, ale skvěle chutnají i ve společnosti krekrů nebo jen tak se zeleninou. 

Hummus jako zdravá svačinka s pečivem nebo jako příloha

Jako zdravá a vydatná svačinka se hodí i hummus, který báječně chutné s pečivem či zeleninou nebo i jako příloha k jídlu. Je zdravou alternativou klasických pomazánek. Díky obsahu cizrny a olivového oleje má ideální konzistenci. Skvěle chutná i ve variantě s římským kmínem.

Kvalitní a poctivá receptura 

Jíst zdravě a chutně se nevylučuje. Vsaďte na chutné pomazánky a chutney, které se pyšní použitím kvalitních a poctivých farmářských surovin. Nenajdete tak v nich žádná éčka ani konzervanty. Vyberte si z několika atraktivních příchutí, na kterých si rozhodně pochutnáte.