Usnadněte si přípravu pomazánek a sáhněte po hotových rostlinných pomazánkách ve výborných chuťových kombinacích. Pokrmy snadno doladíte i lahodným chutney. Ve vyladěné receptuře najdete poctivé farmářské ingredience. Pomazánky a chutney potěší čistě veganským složením, ve kterém není lepek, laktóza ani zbytečná éčka a konzervanty.

Máme zde pro vás 3 produkty
Máme zde pro vás 3 produkty

Lahodné chutney pro zpestření různých pokrmů

Lahodné chutney se stane zajímavým zpestřením různých pokrmů. Báječně doladí chuť grilovaného masa a zeleniny, sýrového talíře nebo sendviče či hamburgeru. Cibulové čatní s červeným vínem s originální recepturou oslní svou neotřelou chutí doplněnou o červené víno a lesní ovoce. 

Pomazánky v nápaditých příchutích

Objevte jedinečné pomazánky v nápaditých příchutích a nevšedních kombinacích, které jsou ideální volbou nejen k namazání na pečivo, ale skvěle chutnají i ve společnosti krekrů nebo jen tak se zeleninou. 

Hummus jako zdravá svačinka s pečivem nebo jako příloha

Jako zdravá a vydatná svačinka se hodí i hummus, který báječně chutné s pečivem či zeleninou nebo i jako příloha k jídlu. Je zdravou alternativou klasických pomazánek. Díky obsahu cizrny a olivového oleje má ideální konzistenci. Skvěle chutná i ve variantě s římským kmínem.

Kvalitní a poctivá receptura 

Jíst zdravě a chutně se nevylučuje. Vsaďte na chutné pomazánky a chutney, které se pyšní použitím kvalitních a poctivých farmářských surovin. Nenajdete tak v nich žádná éčka ani konzervanty. Vyberte si z několika atraktivních příchutí, na kterých si rozhodně pochutnáte.