Slané pomazánky představují vynikající doplněk k různým typům pečiva a snacků. Díky bohatému výběru příchutí z poctivých farmářských ingrediencí bez lepku a laktózy si každý najde svou oblíbenou variantu. Oceníte je nejen jako rychlou slanou svačinu, ale také jako kreativní základ pro přípravu studených předkrmů či jako doplněk k teplým pokrmům. Slané pomazánky zvyšují chuťový zážitek a jsou oblíbené pro svou praktičnost a univerzální využití.

Máme zde pro vás 3 produkty
Máme zde pro vás 3 produkty

Cizrnové pomazánky mnoha chutí 

Cizrně sluší spousta chutí, a proto v nabídce najdete i cizrnové pomazánky na několik různých způsobů. Vyzkoušejte třeba verzi provoněnou provensálským kořením nebo medvědím česnekem. Milovníky netradičních chutí potěší varianta s mákem.

Jemně nasládlá chuť dýní a jablek nebo celeru

Slaná pomazánka se špetkou sladké chuti? To je dýňová pomazánka s jablkem. Pochutnat si na ní můžete v kombinaci s pečivem, krekry nebo nakrájenou zeleninou. Jemně nasládlou chutí vás nadchne i varianta s celerem a mandlemi.

Červená řepa s vlašskými ořechy jako dokonalá kombinace

Dokonalou kombinací, která zaručeně nikdy nezklame, je červená řepa a vlašské ořechy doplněné špetkou toho správného koření. V tomto provedení chutná slaná pomazánka naprosto fantasticky a neodolatelně. 

Fazole a chilli pro milovníky pálivých chutí

Pokud milujete pálivé chutě, pak určitě musíte ochutnat pomazánku s fazolemi a chilli. A pro ještě více pikantní chuť, stačí sáhnout po pomazánce s extra chilli. Ta je nejen ďábelsky pálivá, ale také mimořádně chutná.