Slunečnicový olej - extra panenský RAW 250 ml

Slunečnicový olej - extra panenský, tedy RAW za studena lisovaný. Nenechte se mýlit představou, že slunečnicový olej je obyčejný. V tomto panenském oleji najdete mnoho tajemných odstínu a chutí. Tento olej se lisuje ze semen jihočeských a jihomoravských slunečnic.
Skladem (2 ks)
Značka: Bohemia Olej
86 Kč
Kategorie: Potraviny a nápoje
Charakter: Keto
Obsah lepku: Bez lepku
Paleo: Paleo
Úprava: RAW
Původ: Vegan
Koncová doporučená cena s DPH: 86 Kč

Jemně nazlátlý, plný vůně slunečnicových semen, slunečních paprsků a kulatých chutí v hedvábné konzistenci. Tento olej se lisuje ze semen jihočeských a jihomoravských slunečnic, kde se jim daří nastřádat spoustu solární energie, která má zajistit sílu pro vznik nového života. Živý slunečnicový olej plný vitamínů je dávkou světelné energie a Vaše tělo vděčně pozná ten rozdíl. Před lisováním semena šetrně loupeme a tím ručíme za výtečnou chuť bez hořčin.
Vždy podpoří ty nejlepší chutě pokrmů a je šikovně všestranný

Charakteristika:

Jemně nazlátlý, plný vůně slunečnicových semen.

Gastronomie:

Nenechte se mýlit představou obyčejnosti tohoto oleje. Naopak, výrazně podpoří nejlepší chutě pokrmů. Nikdy nepřebije chuť jídla, ale ani se neztratí jeho příjemné nerušivé aroma. Salátové zálivky, pomazánky pesta, bramborové kaše, tam všude tento olej uplatníte.

Kosmetika:

Skvělý jako součást domácích masek, smíchaný s nastrouhanou okurkou nebo jako denní krém na pleť i celé tělo. Nanášejte na navlhčenou pokožku.

Prodávající:

Bohemia olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: