Prebiotika jsou látky sloužící jako potrava pro zdraví prospěšné bakterie, tedy probiotika. Tyto látky podporují jejich růst a aktivitu. Zjednodušeně řečeno se jsou prebiotika v podstatě nestravitelné části potravy, konkrétně vláknina a cukry, které probiotikům pomáhají s očistou střev.

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Ideální volba pro zdraví střevní mikroflóry

Využijte pro zdraví svého těla účinnou přírodní sílu, která zařídí, aby se vaše střevní mikroflóra měla jako v bavlnce. Prebiotika jsou společně s probiotiky ideální volbou pro zdraví střevní mikroflóry. A nejlépe fungují společně. Podporují správný vývoj trávicího systému, čistí a léčí střeva a zajišťují harmonii střevní mikroflóry. 

Efektivní úprava zažívání

Pokud vás trápí nejrůznější problémy se zažíváním, jako je například zácpa, průjem nebo nadýmání, i v tomto ohledu jsou prebiotika spolu s probiotiky účinnou cestou k pomoci. Postarají se totiž o efektivní úpravu zažívání. 

Účinné posílení imunitního systému

Zdraví těla začíná ve střevech. Více než 68 % imunitního systému je totiž soustřeďování do trávicího traktu. Zdraví vašich střev, o které se postarají, se odráží i na vašem celkovém zdraví, a to fyzickém i duševním. Efektem je tak posílení imunitního systému a zlepšení obranyschopnosti organismu, stejně tak i posílení duševního zdraví.