Až 80 % buněk imunitního systému se nachází ve střevě. Stav střevního mikrobiomu proto přímo ovlivňuje fyzické i duševní zdraví, imunitu a celkově obranyschopnost organismu. Podpořte rovnováhu střevního mikrobiomu přímo pomocí doplnění symbiotických bakterií z probiotik, nebo dopřejte bakteriích dostatek potravy z kvalitních prebiotik. S optimální činností trávení mohou pomoci i trávicí enzymy

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Kvalitní probiotika pro harmonizaci trávení

Nastartujte svoje trávení pomocí doplňků stravy. Probiotika, probiotika, vaginální péče, trávicí enzymy nebo extrakt z aloe vera vylepší vaše zdraví hned v několika ohledech.

Kvalitní probiotika vám pomohou harmonizovat trávení. Podílejí se na stavu střev samotných i střevního mikrobiomu, které společně hrají důležitou roli pro celkové fyzické a psychické zdraví. Užíváním probiotik se ve střevě nastaví harmonie mezi dobrými a špatnými bakteriemi. 

Vaginální péče ve formě probiotik

Ve formě probiotik je možné užívat i speciální péči o vaginální prostředí. Vaginální péče podporuje vaginální mikrobiom i zdraví močových cest. Zároveň také vaginální probiotika pomáhají udržovat přirozenou rovnováhu bakterií a kvasinek v těle.

Trávicí enzymy pro lepší vstřebávání živin

Trávicí enzymy zamezují průchodu nestrávených živin do střeva, což by mohlo způsobit nepříjemné komplikace. Zároveň také zajišťují lepší vstřebávání živin pro správné fungování a metabolismus. 

Aloe vera pro zdravé srdce a posílení imunitního systému  

Aloe vera, které obsahuje více než 200 cenných aktivních látek, funguje jako účinné prebiotikum a posiluje tak imunitní systém. Kromě toho pomáhá udržovat hladinu zdravého cholesterolu a zvládat oxidační stres.