RAW Probiotika - vaginální péče - 30 kapslí

Vaginální probiotika Garden of Life RAW pomáhají udržovat přirozenou rovnováhu bakterií a kvasinek v těle. Podporují vaginální mikrobiom i zdraví močových cest. Účinky pocítíte díky velmi účinné probiotické receptuře, která je založena na 38 probiotických kmenech a 50 živých kultur. Jsou zpracovány šetrnou metodou za nízkých teplot pro zachování maximálního prospěchu z užívání probiotik.

Skladem (>10 ks)
Značka: Garden of Life
1 099 Kč

Vaginální probiotika Garden of Life RAW pomáhají udržovat přirozenou rovnováhu bakterií a kvasinek v těle. Podporují vaginální mikrobiom i zdraví močových cest. Účinky pocítíte díky velmi účinné probiotické receptuře, která je založena na 38 probiotických kmenech a 50 živých kultur. Jsou zpracovány šetrnou metodou za nízkých teplot pro zachování maximálního prospěchu z užívání probiotik.

  • patentovaná formule s obsahem 38 vědecky studovaných RAW probiotických kmenů a 50 živých kultur v jedné kapsli
  • jedná se o RAW a WHOLE food bakterie z celistvých fermentovaných potravin
  • probiotika se získávají především z BIO bulharského jogurtového koncentrátu, kefíru a kombuchy scoby, zpracované při nízkých teplotách pod 4 ºC a vlhkosti 30%
  • obsah účinných živých bakterií–Produkt Arrive Alive™ s obsahem odolných elektrolytů, které chrání produkt před poškozením během přepravy a při vystavená vyšším teplotám
  • veganská celulózová kapsle bez pojiv či plniv
  • bez obsahu geneticky modifikovaných složek

Obsah balení: 30 kapslí

Složení:

Směs vaginální péče: ISS Bif tm Bifido bacterium lactis (SD-5219),Lactobacillus acidophilus (SD-5212), Lactobacillus reuteri (SD-1357), Lactobacillus rhamnosus (SD-5217), Lactobacillus fermentum (SD-2468), Lactobacillus Paracasei (SD5218), Lactobacillus salivarius (SD-5208), Lactobacillus gasseri (SD-5685).

RAW bakteriální směs z celých potravin: Mléčný koncentrát z bulharského jogurtu.

Východoevropská volně rostoucí kefírová kultura: Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus kefiranofaciens, Lactobacillus kefir granum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis, Lactococcus cremoris, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus kefir, Lactobacillus parakefir, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis biovar diacetylactis, Leuconostoc lactis, Leuconostoc mesenteroides, Leuconostoc cremoris, Leuconostoc dextranicum, Kluyveromyces marxianus, Brettanomyces anomalus, Debaryomyces hansenii, Saccharomyces unisporus, Saccharomyces turicensis, Saccharomyces cerevisiae, Saccharomyces exiguus, Torulaspora delbrueckii.

Vaginální kvasinková-trávicí směs: Hemicelulóza (385 HCU), celuláza (5769 CU) a lysozymy (385 HCU).

Východoevropská RAW ovocná a vegetariánská směs: Červená paprika (plod), zelený hrášek (semeno), mrkev (kořen), švestka (plod), třešeň (plod), jahody (plod), malina (plod). 

Ostatní složky: rostlinná celulóza, BIO rýže (slupka). 

Obsahuje vejce a mléko. 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY
Denní dávka v 1 kapsli
Směs vaginální péče 50 miliard CFU
Vaginální kvasinková-trávicí enzymová směs 50 mg
Východoevropská RAW ovocná a vegetariánská směs 45 mg

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Nejedná se o registrovaný lék farmaceutickou firmou. Proto dle legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, zdravotní či léčebné účinky ani prokázané účinky jinými vědeckými výzkumy.


Doporučené dávkování:

1 kapsle denně


Země původu: USA

Skladování: Po otevření skladujte v chladničce.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby. Poraďte se se svým lékařem zejména v období těhotenství či kojení. Pokud je bezpečnostní pečeť porušena nebo chybí, nepoužívejte.


Výrobce: Garden of Life 

Garden of Life přináší jedny z nejúčinnějších a nejkvalitnějších výživových doplňků, a to propojením toho nejlepšího z přírody s vědou. Tato firma čerpá pouze z celistvých potravin, které jsou v BIO kvalitě poskytovány přímo farmáři a následně šetrně zpracovávány v RAW kvalitě. 

Prodávájící:

Goodie s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: