Neohodnoceno

Smidge Sensitive Probiotika prášek 20 g

Smidge Sensitive jsou probiotika s čistým složením bez příměsí a bez určitých sporných kmenů bakterií. Jsou vhodná pro lidi s citlivým zažívacím ústrojím. Vhodné i pro vegany.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Smidge
2 899 Kč
Kategorie: Probiotika
Položka byla vyprodána…
gutpro powder 20g
Novinka

Smidge Sensitive jsou probiotika s čistým složením bez příměsí a bez určitých sporných kmenů bakterií. Jsou vhodná pro lidi s citlivým zažívacím ústrojím. Vhodné i pro vegany.

 K správnému dávkování se používá dávkovací odměrka, která je přiložena.

Složení: Kmeny bakterií: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius.

Prášek Smidge™ neobsahuje běžné alergeny: mléko/ kasein, vejce, ryby, měkkýše, ořechy, arašídy, pšenice / lepek, kukuřice, kvasinky a sójové boby. Neobsahuje přidaná barviva, konzervanty ani vonné látky.

Věděli jste že?

80% buněk imunitního systému se nachází ve střevě. Z tohoto důvodu je zásadní mít zdravé trávicí ústrojí a podpořit osídlení správnými druhy mikroorganismů. 

1 odměrka obsahuje 3 a více miliard CFU (kolonií tvořících jednotek).

Počet dávek v balení: 1 000 dávek.

Začněte užívat jednu odměrku 1x denně spolu s jídlem nebo dle doporučení odborníka a postupně přidávejte dle tolerance. Více v návodu, který vám přijde s balíčkem.

Skladování: Uchovávejte v lednici s pevně uzavřeným víčkem. Nevyndavejte absorbent vlhkosti. Používejte jen čisté a především suché nástroje. Vlhkost vadí probiotikům především.

Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravyUchovávejte mimo dosah dětí!

Probiotika obsahují aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Skleněná láhvička je vaukově uzavřena. Do obalu se tedy nemůže dostat vlhkost, která probiotika může znovu oživit a tak jsou NEOTEVŘENÁ stabilní při pokojové teplotě. Výrobce deklaruje, že po dobu převozu nedojde ke snížení účinosti probiotik. V případě vyšší teploty než 25°C posíláme s chladící vložkou, aby teplota probiotik nepřekočila onu pokojovou teplotu. Při doručení nemusí být tato chladící vložka studená. 

Prodávající: GOODIE s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: