Sladké pomazánky s poctivým složením a vyladěnou chutí si podmaní každého milovníka sladkého. Hodí se na snídani, jako dezert nebo jen tak ke zdavějšímu mlsání na lžičku. Vyberte si z široké palety chutí – od tradičních marmelád až po exotické kombinace. Sladké pomazánky dodávají energii a jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají zdravější alternativu klasických sladkostí.

Máme zde pro vás 3 produkty
Máme zde pro vás 3 produkty

Sladce štiplavá kombinace zázvoru a čokolády

Zázvor v kombinaci s čokoládou překvapí svojí jemně štiplavou chutí, která se skvěle doplňuje se sladkou čokoládou. Zázvor v kakau v bio kvalitě je navíc doslazený agávovým sirupem, který bude hotovou slastí pro mlsné jazýčky. Žádná zahušťovadla ani konzervační látky v něm nenajdete. Stejně tak ani aromata a barviva. 

Višně a kakao jako skvělá kombinace chutí

Skvělou kombinaci chutí přináší i sladká pomazánka s příchutí višní v kakau v bio provedení doslazené agávovým sirupem. Tato varianta je ideální nejen ke snídani k namazání na oblíbené pečivo, ale hodí se také do dezertů a skvěle chutná i jen tak, když vás začne honit mlsná. Neobsahuje zahušťovadla, barviva, aromata ani konzervační látky. 

Sladké pomazánce v kakaovo-kokosové verzi neodoláte 

Kokos a čokoláda? Tak to jde rozhodně dohromady. Kokos v kakau v bio kvalitě vás oslní okamžitě po prvním ochutnání svou jemnou a sladkou chutí, kterou doplňuje přidaný agávový sirup. Umělá aromata, barviva, zahušťovadla a konzervační látky byste v této pomazánce hledali marně.