Smidge - Probiotika 13 kmenů 60 ks

Probiotika jsou nezbytná pro zdravý, vyvážený trávicí systém. Podporují udržení rovnováhy střevní mikroflóry, která je klíčová pro celkové zdraví člověka. 80% buněk imunitního systému se nachází ve střevech a dochází v nich k 90% produkci serotoninu. Stav mirkobiomu a stav střevní mirkoflóry(mikrobioty) přímo ovlivňuje stav fyzického i duševního zdraví, imunitu a obranyschopnost organismu. Probiotika ve střevě nastavují harmonii mezi dobrými a špatnými bakteriemi.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
1 889 Kč
Kategorie: Smidge probiotika
Položka byla vyprodána…

Smidge™ jsou mnohakmenová probiotika s 13ti kmeny probiotik a s vysokou koncentrací bakterií v každé kapsli. Tato probiotika jsou vhodná pro jedince, kteří nemají citlivé trávení a již si prošli méněkmenovými probiotiky. Pro lidi s citlivějším trávením doporučujeme probiotika Smidge Sensitive kapsle nebo Smidge Sensitive prášek

Kmeny bakterií: Bifidobacterium infantis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus brevis, Lactobacillus gasseri, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus salivarius.

Ostatní látky: mikrokrystalická celulóza, rostlinná kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza, voda)

Probiotika Smidge™ neobsahují alergeny: mléko / kasein, vejce, ryby, měkkýše, ořechy, arašídy, pšenice / lepek, kukuřice, kvasinky a sójové boby. Neobsahují přidaná barviva, konzervanty ani vonné látky.

1 kapsle obsahuje 10 miliard CFU (kolonií tvořících jednotek).

Balení obsahuje 60 kapslí. Obal je vakuově uzavřen pro bezpečný transport. Výrobce deklaruje, že účinnost probiotik se transportem nenaruší či nesníží. Probiotika Smidge™ obsahují lyofilizované neboli mrazem sušené bakterie, které jsou odolnější oproti živým kulturám, které jsou obsaženy v jiných probiotikách.

Dávkování: Nejprve užívejte 1 kapsli, později navyšte množství na 2 kapsle 1x denně ideálně s jídlem nebo dle doporučení lékaře. Kapsle se dá otevřít a prášek z ní dávkovat dle vlastních potřeb.

Skladování: Doporučujeme skladovat v lednici. Při pokojové teplotě skladujte maximálně 2 týdny. Absorbent vlhkosti ponechejte v balení po celou dobu užívání.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud je víčko poškozené nebo úplně chybí. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Spotřebovat do: viz datum uvedené na obalu

Prodávající:

Goodie s.r.o.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: