Upravte rovnováhu střevního mikrobiomu doplněním prospěšných bakterií z probiotik. Užívání kvalitních probiotik se doporučuje při oslabení organismu, po nemoci, k podpoře zdravého trávení či především po užívání antibiotik, které bohužel likvidují i prospěšné bakterie. Stav střevního mikrobiomu totiž přímo ovlivňuje fyzické i duševní zdraví, imunitu a celkově obranyschopnost organismu, a proto si zaslouží dostatečnou péči nejen v podobě zdravého životního stylu, ale případně i cílené posílení kvalitními probiotiky. Jejich efektivitu navíc můžete podpořit prebiotiky, které fungují jako potrava pro prospěšné bakterie. 

Máme zde pro vás 5 produktů
Máme zde pro vás 5 produktů

Zdravotní benefity probiotik

Probiotika jsou kultury mikroskopických organismů prospěšných pro náš organismus a přináší tělu spoustu zdravotních benefitů. Napomáhají lepšímu trávení a zpracování potravy, působí blahodárně na imunitní systém, zneškodňují patogenní bakterie a blahodárně působí jako doplňková léčba při užívání antibiotik. Jsou vhodné pro děti i dospělé a je možné je užívat dlouhodobě.

20 miliard bakterií v jedné jediné kapsli

V jedné jediné kapsli probiotik se nachází 20 miliard bakterií. Obsahují dokonalé složení hned několika kmenů lyofilizovaných bakterií potřebných pro udržení zdravé střevní mikroflóry. Probiotika ve variantě sensitive navíc neobsahují kmeny, které by mohly způsobit intoleranci.

Maximální vstřebatelnost pro dokonalý efekt

Zapouzdření směsi do speciální kapsle zajišťuje maximální vstřebatelnost probiotik, díky čemuž zároveň dojde v těle také k jejich plnému využití a účinku. Probiotika se vstřebávají v horní části střev a nedochází tak k jejich znehodnocení v oblasti žaludku.

Varianta v prášku jako ideální řešení pro malé děti

Ideální volbou pro malé dětí je varianta probiotik v prášku pro snadnější a pohodlnější užívání. Zároveň je také tato varianta vhodným řešením pro osoby s citlivějším zažíváním. Neobsahuje totiž běžné alergeny.