Důmyslná kombinace křupavých suchých plodů a lahodné čokolády vytváří smyslnou chuťovou harmonii. Užijte si každé sousto díky vyladěnému složení a výběrové čokoládě bean to bar. Ideální pro mlsání plné poctivé chuti bez rafinovaného cukru a aromat. Plody v čokoládě spolehlivě zaženou chutě na sladké a ještě k tomu naprosto bez výčitek

Máme zde pro vás 3 produkty

Ořechy v lahodné mléčné a hořké čokoládě

Smlsněte si na lahodných suchých plodech v čokoládě a potěšte své chuťové pohárky. Objevte rozmanité chutě v podobě různých druhů ořechů a ovoce sušeného mrazem v mléčné, bílé, hořké nebo ruby čokoládě.

Zamlsejte si zdravěji a bez výčitek. Suché plody v mléčné a hořké čokoládě jsou k tomu jako stvořené. Na různých druzích ořechů v mléčné nebo hořké čokoládě si zaručeně pochutnáte. Vybírejte z mandlí, lískových ořechů nebo vlašských ořechů v hořké či mléčné čokoládě bean to bar. 

Ořechy v bílé čokoládě

Na své si přijdou i milovníci bílé čokolády. Pro ty jsou ideální volbou suché plody v bílé čokoládě. Mandle v keto bílé čokoládě nebo pistácie v bílé keto čokoládě jsou dokonalou symfonií chutí a to navíc bez jakéhokoliv cukru. 

Lyofilizované ovoce v hořké čokoládě

Dále vás překvapí i lyofilizované ovoce v hořké čokoládě, jako jsou jahody, maliny nebo baby banány. Díky šetrné metodě sušení mrazem si ovoce zachovává svoje výživové hodnoty a skvělou chuť.

Lyofilizované ovoce v ruby čokoládě

Také lyofilizované ovoce v ruby čokoládě potěší každý zmlsaný jazýček. Sušené maliny v ruby čokoládě nabízí chuť malin v kombinaci s jemnými ovocnými a vanilkovými podtóny ruby čokolády. Díky metodě sušení mrazem si maliny zachovávají nutričně hodnotné látky.