Hledáte zdravé mlsání na doma, na cesty či k práci? Suché plody jsou skvělým přírodním zdrojem energie a živin, zároveň zahání hlad i chuť na sladké. Vyberte si ze široké nabídky ořechů, semínek a ovoce. Samozřejmostí je maximální čerstvost surovin, výběrová či bio kvalita a zpracování bez oxidu siřičitého a přidaného cukru.

Ořechy a semena jako optimální zdroj živin

Ochutnejte suché plody v podobě lahodného sušeného ovoce, ořechů a semen, lyofilizovaných plodů, ochucených ořechů, suchých plodů v čokoládě nebo zajímavých mixů, které vás překvapí svojí chutí a potěší výživovými vlastnostmi.

Ořechy a semena jsou optimálním zdrojem cenných živin. Jsou zásobárnou nejen vitamínů a minerálů, ale také zdravých tuků. Dopřejte si různé druhy zdravých ořechů, jako jsou kešu, arašídy, pistácie, vlašské ořechy a další. Jídelníček vám zpestří výživná semínka v podobě chia semínek, sezamu, slunečnice a dalších.

Lyofilizované ovoce

Sušené ovoce a lyofilizované plody jsou ideální volbou jako zdravá a chutná svačinka. Jsou skvělým zdrojem energie, a i bez přidaného cukru chutnají skvěle. Lyofilizované plody si díky metodě sušení mrazem zachovávají své výživové hodnoty.

Ochucené ořechy znamenitých chutí

Ochucené ořechy si ihned oblíbíte. Můžete vyzkoušet úžasnou symfonii chutí v podobě ořechů vyladěných medem a chilli, pepřem nebo v zauzené variantě.

Mixy suchých plodů

Dali byste si něco zdravého a dobrého? Pokud nevíte, na co máte chuť, pak je skvělým řešením mix suchých plodů. Díky různě namixovaným ořechům a ovoci si tak můžete dopřát od každého trochu.