Sušené ovoce je perfektní svačin(k)ou pro děti i dospělé. Obsahuje kvalitní sacharidy a vlákninu, takže je vynikajícím zdrojem přírodní energie. V naší nabídce najdete například mango, datle, goji, ale také pozoruhodné plody moruše a mochyně. Přirozenou chuť i aroma zaručuje zpracování bez oxidu siřičitého a přidaného cukru.

Datle a fíky vysoké kvality

Milujete datle a fíky? Teď si toto oblíbené sušené ovoce můžete dopřát v prémiové kvalitě. Pochutnejte si na datlích medjool přirozeně sladké chuti s jemnými tóny karamelu a v dokonalé konzistenci, kterou oceníte i při přípravě nejrůznějších raw dobrot. Fíky v bio kvalitě jsou skvělým zdrojem energie a hodí se pro přípravu kaší, smoothie nebo i na pečení.

Banánové chipsy jako zdravá svačinka

Banánové chipsy jsou zdravou a chutnou svačinkou, kterou nepohrdnou děti ani dospělí. Díky tomu, že jsou smažené na kokosovém oleji a slazené medem, chutnají naprosto famózně. Dodají vám energii, a kromě toho působí i antistresově. 

Exotika v podobě šťavnatého manga a ananasu

Vychutnejte si pořádnou dávku exotiky v podobě neodolatelně šťavnatého sušeného ovoce, jako jsou mango a ananas nebo mix sušené exotiky obsahující kombinaci sušeného ananasu, manga, banánů a fíků. 

Kustovnice čínská nabitá cennými živinami

Objevte hodnotnou superpotravinu, kterou je goji neboli kustovnice čínská. Goji je nabité aktivními látkami, které mají pozitivní vliv na celou řadu pochodů v našem organismu. Obsahuje dokonce až 50x více vitamínu C než pomeranče.