Chia puding

Chia puding

Chia semínka se řadí mezi superpotrarvinuy, bohaté na mikroživiny. Obsahují vysoké množství rostlinných bílkovin, tuků, minerálních látek, zejména vápníku a hořčíku, který přispívá k normálnímu stavu zubů a kostí. Při kontaktu s vodou mnohonásobně zvětšují objem. Hodí se skvěle do redukčních jídelníčků. Připravte si zdravý snack z chia semínek podle jednoduchého návodu.


Mangový chia puding

Mangový chia puding

Kdo by nemiloval mango? Tahle exotická pochoutka je výborná a plná vitamínů. Udělejte si z ní tento chia puding, který má úžasnou krémovou strukturu a plnou chuť. Díky jogurtu a chia semínkům je plný bílkovin a zdravých tuků a zasytí vás tak na opravdu dlouho. Včelí pyl pudingu dodá vitamíny a minerální látky.


Letní chia puding s ovocem a granolou

Letní chia puding s ovocem a granolou

Chcete si ozvláštnit snídani a máte chuť na naši granolu? Tak si udělejte tento letní chia puding, do kterého granolu nasypete a dozdobíte čerstvým ovocem. My použili borůvky a nektarinky, ale je to na vás. Chia semínka připravíte večer a ráno už jen dozdobíte a výborná výživná snídaně je hotová. V létě navíc krásně osvěží.


Chia puding s datlovým karamelem

Chia puding s datlovým karamelem

Co takhe ozvláštnit chia puding vločkami a datlovým karamelem? Vznikne výborná snídaně nebo svačinka nabitá vlákninou a dalšími živinami. Puding je bez lepku, bez přidaného cukru a vhodný i pro vegany.