Sypané čaje přinášejí autentický zážitek plný bohaté chuti v maximální kvalitě. S možností vlastního dávkování a přípravy si vychutnáte čaj přesně podle své chuti, jak ho máte nejraději. Kvalitní černé či zelené čaje navíc obsahují cenné polyfenoly a další látky s povzbuzujícími a antioxidačními účinky.

Máme zde pro vás 4 produkty
Máme zde pro vás 4 produkty

Lahodný rooibos s báječnou chutí a příznivými účinky

Objevte kvalitní a lahodné sypané čaje, které vás překvapí širokou paletou chutí, jemným aroma a vybranými surovinami. Přeneste se v myšlenkách do dalekých zemích, odkud pocházejí ručně sbírané čajové lístky a ponořte se do plné chuti čaje.

Lahodný nápoj rooibos si zamilujete nejen pro jeho báječnou jemnou chuť, ale i pro příznivé účinky na zdraví. Obsahuje vitamín C, cenné antioxidanty a minerální látky (např. měď, mangan, fluor a další). Nenajdete v něm kofein, takže je skvělou volbu na doplnění pitného režimu dospělých i dětí. Skvěle chutná teplý i vychlazený. Jeho jedinečnou chuť si navíc můžete vylepšit přidáním medu nebo mléka.

Neodolatelná směs černých čajů

Pokud patříte mezi milovníky černého čaje, pak určitě neodoláte dokonale chuťově vyvážené směsi černých čajů. Kromě jedinečné chuti si navíc užijete i příjemné aroma, které zajišťuje charakteristické citrusové aroma bergamotové silice. 

Zelený čaj pro pořádnou dávku energie

Dodejte svému tělu pořádnou dávku energie po ránu nebo kdykoliv během dne. Zelený čaj toho ovšem dokáže ještě mnohem více. Kromě toho, že funguje jako skvělý povzbuzovač totiž také posiluje koncentraci, podporuje trávení, metabolismus tuků a chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů.