6 největších mýtů o těhotenství

6 největších mýtů o těhotenství

Kde jsou ty časy, kdy se babské povídačky točily převážně kolem mystických bytostí a nijak výrazně neovlivňovaly každodenní lidské žití. V moderní době se totiž mystifikuje snad naprosto všechno a hlavně to, co je běžnou součástí našich životů, i ty nejpřirozenější věci, jako je například právě těhotenství. 

Naštěstí už o mnoha těhotenských mýtech víme, že se nezakládají na pravdě, ale přece jen stále ještě existují i ty, které mohou vést ke zmatku a nepochopení jak ze strany nastávající maminky, tak ze strany jejího okolí. Zjistěte s námi v následujícím článku, čím byste se v těhotenství měly zaobírat a co naopak můžete s čistým svědomím úplně ignorovat.


Coffree, káva zdravě

Coffree, káva zdravě

Coffree je 100% přírodní směs v prášku z lehce praženého čekankového a pampeliškového kořene, ječmene a rýže pro přípravu kávovinového nápoje. Unikátní kombinace surovin dává vznik nejen plné a výrazné chuti, barvě a aromatu kávy, ale skýtá v sobě i blahodárné účinky na zdraví.


Strie v těhotenství - Jak jim předcházet?

Strie v těhotenství - Jak jim předcházet?

Strie - záležitost, kterou řeší snad každá budoucí maminka. Jak a proč vlastně strie vznikají a co můžeme udělat abychom je neměli, nebo je alespoň minimalizovali? 


Těhotenství a výživa. Které doplňky stravy užívat?

Těhotenství a výživa. Které doplňky stravy užívat?

Doplňky stravy jsou horkým tématem dnešní doby. Nejeden z nás často řeší, co za doplňky zvolit v rámci zlepšení svého dlouhodobého zdraví, či prevence. O to důležitější je se ohledně tohoto tématu informovat, pokud jsme ženou v očekávání a potřebujeme podpořit nejen zdraví své, ale i svého miminka. Na jaké mikroživiny se v tomto období zaměřit a proč? Velký přehled o správné výživě v těhotenství pro vás zpracovala studentka naturopatie Karolína Tomaides