Objevte jedinečné výhody tinktur a extraktů vyrobených z prvotřídních přírodních surovin. Tinktury a extrakty mají vysoký obsah účinných látek a dokážou si tak poradit s různými zdravotními neduhy. Vyzkoušejte echinaceu, dračí krev, lichořeřišnici, oreganový extrakt nebo antimykotickou a antibakteriální směs

Máme zde pro vás 23 produktů
Máme zde pro vás 23 produktů

Echinacea nejen pro posílení imunity

Echinacea dokáže účinně posílit imunitu a obranyschopnost organismu. Zároveň také podporuje normální funkci horních cest dýchacích, takže je ideálním doplňkem v době nachlazení a jiných respiračních onemocnění. Pomáhá také výrazně zkrátit celkovou dobu nachlazení a snížit pravděpodobnost jeho vzniku.

Dračí krev pro kožní a jiné problémy

Dračí krev je ideálním řešením z přírody na kožní a jiné problémy. Mnohonásobně urychluje procesy hojení a na ráně funguje jako funkční tekutý obvaz. Pomáhá zastavit krvácení, zabraňuje rozvoji infekce a je tak univerzálním přírodním pomocníkem doma i na cestách.

Oreganový extrakt pro podporu zdraví

Oreganový extrakt v sobě ukrývá jedinečnou sílu oregana. Jedná se o opravdu čistou sílu z přírody. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normalizuje krevní tlak a funkci horních cest dýchacích, podporuje správnou funkci jater a zlepšuje kvalitu spánku.

Antimykotická a antibakteriální směs pro řešení různých problémů

Antimykotická a antibakteriální směs je přírodním řešením různých problémů. Posiluje imunitní systém, normalizuje činnost horních cest dýchacích, střevního traktu a jater, podporuje trávení a funguje jako antioxidant.