Pokud vás trápí problémy se zažíváním a trávením, můžete se spolehnout na účinnou pomoc z přírody. Vyzkoušejte speciální trávicí enzymy, které napomáhají k lepšímu trávení potravy, a to již přímo v žaludku.

Máme zde pro vás 2 produkty
Máme zde pro vás 2 produkty

Ideální volba k probiotikům a k prebiotikům

Trávicí enzymy jsou ideální volbou jako doplněk stravy k probiotikům a prebiotikům. Společně dokáží zlepšit trávení, harmonizovat střevní mikroflóru a posílit zdraví a funkci střev. Od toho se pak odráží i lepší imunitní systém a posílení obranyschopnosti organismu, stejně tak i zlepšení fyzického a duševního zdraví, které se právě od zdraví střev odráží.

Řešení, jak předcházet nepříjemným komplikacím se střevy

Ve chvíli, kdy by se nenatrávená potrava dostala do střev, byly by výsledkem nepříjemné komplikace. A právě tomu zabraňují trávicí enzymy. Podporují totiž maximální vstřebávání živin a pomáhají k trávení potravy přímo v žaludku. Zároveň zamezují průchodu nenatrávené stravy do střev, kde by mohlo dojít k poškození střevní bariéry. Ta má důležitou funkci v podobě zabránění průniku toxinů přes střevo do krve.

Kvalitní složení pro maximální účinnost a výživovou hodnotu

Trávicí enzymy neobsahují alergeny, umělá barviva, příchutě ani konzervační látky. Výroba probíhá pod přísným dohledem a testování čistoty. Účinnost, čistota a výživová hodnota je pravidelně testována.