Neohodnoceno

Vánoční balík nejen pro milovaného tatínka

EKO stylový a voňavý vánoční balík potěší každého, kdo má rád praktické dárky a zároveň chce udělat něco pro své zdraví. Pojďme si Vánoce letos užít trochu jinak! Zdravěji, ekologičtěji a vědoměji. Dárkové krabice připravujeme ručně, s láskou a s možností osobního věnování. Pro milovanou maminku či tatínka, báječnou babičku či dědečka, pro nejlepší kamarádku či kamaráda, pro lásku, pro kolegyni či kolegu nebo jen tak pro radost. Balíky budou doručeny v termínu od 5.12. do 10.12. připravují se na zákázku.

Objednáno
689 Kč
Kategorie: VÁNOČNÍ BALÍKY

EKO stylový a voňavý vánoční balík potěší každého, kdo má rád praktické dárky a zároveň chce udělat něco pro své zdraví. Pojďme si Vánoce letos užít trochu jinak! Zdravěji, ekologičtěji a vědoměji. Dárkové krabice připravujeme ručně, s láskou a s možností osobního věnování. Pro milovanou maminku či tatínka, báječnou babičku či dědečka, pro nejlepší kamarádku či kamaráda, pro lásku, pro kolegyni či kolegu nebo jen tak pro radost.

Zdravé a veselé Vánoce!

Balíček plný zdraví, který je navíc zabalený s láskou k naší planetě z ekologických materiálů.

Čokořechy

Smyslná chuť čokolády s těmi nejkvalitnějšími ořechy se spojila v lahodném ořechovém krému bez přidaného cukru, zvýrazňovačů chutí, soli či jiných aditiv. Díky šetrnému zpracování jsou zachovány živiny a nutriční hodnoty. Ořechový krém ČOKOŘECH dodá tělu rostlinné tuky a bílkoviny a potěší chuťové buňky.

Arašídy CRUCHY

Luxusní verze CRUNCHY extra jemného arašídového krému s kousky arašídů posouvá samotný arašídový krém na jiný level! Navíc je bez přidaného cukru a soli či jiných zvýrazňovačů chuti či chemikálií. Potěší svou chutí a CRUCHY texturou nejen smysly, ale svými výživovými hodnotami i každou buňku v těle pořádnou porcí kvalitní energie. Arašídy jsou bohaté na rostlinné bílkoviny a zdravé tuky, takže se hodí nejen do jídelníčku sportovců. K výrobě používáme lehce pražené arašídy vysoké kvality a čerstvosti, které šetrně zpracováváme několik hodin pro požadovaný výsledek a zachování všech vlastností a kvality.

Lyofilizované mango

Lyofilizované neboli mrazem sušené kousky manga si díky šetrnému zpracování lyofilizací uchovávají většinu původních vlastností jako je vůně, chuť, barva a živiny. Jsou krásně křupavé, lehké a výživné.

V případě zájmu, nezapomeňte napsat do poznámky věnování–pro milovanou maminku či tatínka, báječnou babičku či dědečka, pro nejlepší kamarádku či kamaráda, pro lásku, pro kolegyni či kolegu nebo jen tak pro radost.

OBJEDNÁVKY VÁNOČNÍCH KRABIC PŘIJÍMÁME DO 3.12.2019 A ODESLÁNY BUDOU 10.12.2019. KAPACITA JE OMEZENA!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: