Vánoční perník

Vánoční perník

Rychlý, vánočně laděný perník je ideálním zákuskem pro každou sváteční návštěvu, obzvláště pak pro ty neohlášené, o kterých se dozvíte na poslední chvíli. Připravíte ho během půlhodinky (když pomineme polevu) a jeho originální receptura plná ovoce a oříšků zajisté zachutná všem.


Chai cookies

Chai cookies

Také rádi zkoušíte nové recepty? Pak se rozhodně zastavte a uložte si ten následující na chaiové vánoční sušenky. Díky spojení štiplavě sladkého koření s ořechovou moukou si jistě získáte pochvaly vašich blízkých a možná si sušenky probujují své místo na vánočním stole i v nadcházejících letech.


Ořechové linecké

Ořechové linecké

Linecké cukroví se pro svou oblíbenost stalo tradičním a v mnoha domácnostech nesmí na vánočním stole chybět. Co takhle letos vyzkoušet zdravější variantu? Přinášíme vám lahodnou ořechovou verzi, kterou si jistě zamilujete stejně jako originál, ne-li víc! 


Linecké cukroví ze špaldové mouky

Linecké cukroví ze špaldové mouky

Recept na křehké, vláčné, chuťově vynikající a ještě k tomu zdravější linecké cukroví je snem snad každé kuchařinky. A přesně takový přinášíme! Vyzkoušejte vánoční klasiku v odlehčenější verzi, věříme, že se stane vaší oblíbenou i do dalších let. 


Linecké cukroví zdravěji

Linecké cukroví zdravěji

Linecké cukroví patří právem mezi tradiční recepty! Co takhle tradici pečení lineckého zachovat, ale lehce pozměnit suroviny a nahradit je zdravějšími? 


Pekanové karamelky

Pekanové karamelky

Chutí připomínají karamel, proto si získaly název karamelky. Jsou výborné a autorce receptu kamarád nevěřil, že jsou v nich datle, protože ani trochu nechutnají jako typické datlové raw tyčinky/kuličky. Doporučujeme je vyzkoušet! Neobsahují žádný přidaný cukr a můžete je zařadit do seznamu vánočního cukroví a nebo si je připravit jen tak, pro radost!


Zdravé ferrero

Zdravé ferrero

Vánoce se pomalu ale jistě blíží. Stejně tak jako každý i my milujeme mlsání, proto vždy přinášíme několik receptů na zdravější cukroví. Tentokrát na variaci oblíbeného ferrero rocher. Přestože je tato verze mnohem zdravější, neubírá jí to na chuti a je téměř k nerozeznání od originálu. Recept je navíc opravdu velmi snadný na přípravu a výsledek potěší i ty nejmlsnější jazýčky. 


Pohankoví andělé

Pohankoví andělé

Vánoční pohankoví andílci nejen krásně vypadají, ale po promazání našimi lahodnými ořechovými krémy se stávají doslova gurmánským prožitkem. Vyzkoušíte? 


Extra čokoládové brownies na vánoční stůl

Extra čokoládové brownies na vánoční stůl

Lahodný moučník, který si zamilujete už při prvním kousnutí? Brownies s extra porcí čokolády! A protože čokoláda uvolňuje hned několik hormonů štěstí a dobré nálady, skvěle se hodí na vánoční stůl, kde pomůže navodit skutečně tu správnou sváteční atmosféru - plnou harmonie a klidu.


Perníčky

Perníčky

Je to tu! Přinášíme vám další recept ze série zdravé cukroví. Tentokrát jsme pro vás připravili recept na perníčky. Upřímně, znáte někoho, kdo by je neměl rád? Kombinace lehce pikantního koření a medu je prostě jedinečná.

Další