Veganské omáčky ocení všichni, kteří dávají přednost rostlinným produktům nebo hledají zdravější alternativy klasických omáček. Základ Goodie omáček tvoří kvalitní BIO suroviny. Vychutnat si tak můžete vynikající paletu poctivých chutí a za pár minut si snadno připravíte plnohodnotný a chutný pokrm. Omáčky se skvěle doplňují především s těstovinami, rýží, pohankou ale přidáte je klidně i do salátů či k pečivu.

Máme zde pro vás 8 produktů
Máme zde pro vás 8 produktů

Svíčková jako od maminky

Objevte širokou paletu chutí v lahodných omáčkách. Mějte v kuchyni neustále po ruce kvalitní a chutné veganské omáčky pro chvíle, kdy nevíte, co uvařit nebo nemáte čas. Stačí je totiž jen ohřát a máte hotovo.

Dopřejte si např. výtečnou svíčkovou jako od maminky. Svíčková veganská omáčka vás potěší nejen chutí, ale i složením. Vy si tak můžete naplno vychutnat její nezaměnitelnou chuť. Stačí už jen přidat maso nebo alternativu masa spolu s knedlíky, omáčku ohřát a dokonalý oběd je na světě. 

Omáčky na těstoviny, které potěší i mlsné jazýčky

Vyzkoušejte lahodné omáčky na těstoviny, které potěší i mlsné jazýčky. Jsou vyrobené z čerstvých surovin bez použití konzervantů a emulgátorů. Pochutnat si můžete na rajčatové s čočkou, houbové s tymiánem nebo dýňové s meruňkami a zázvorem.

Dresinky a omáčky pro doladění chutí

Pro doladění chutí různých pokrmů využijete nejrůznější dresinky a omáčky. Vyzkoušejte poctivý dresing z olivového oleje vyrobený z kvalitních přísad a bez použití rafinovaného cukru. Pro grilování se vám bude hodit lahodná BBQ omáčka se směsí bylinek, octů a koření, která se dá použít třeba jako marináda na maso. Grilovací omáčka obsahuje o 75 % méně cukru, než běžné omáčky.